FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur19° C / 19° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Ceyhan: Adnan Uyar’a İnancımız Tamdır

Şemsettin Ceyhan,"Kocaeli’nin evladı Adnan Uyar’ın büyük işler yapacağına inancımız tamdır" dedi

25 Ağustos 2016 Saat: 16:12
Ceyhan: Adnan Uyar’a İnancımız Tamdır
Ceyhan: Adnan Uyar’a İnancımız Tamdır

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan Türk-İş 1. Bölge Şube Başkanı Adnan Uyar’ı ziyaret etti.
AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan,"Kocaeli’nin evladı Adnan Uyar’ın burada büyük işler yapacağına inancımız tamdır,’’ dedi. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Türk-İş 1. Bölge Temsilcisi Adnan Uyar’ı Beşiktaş’ta bulunan temsilcilik ofisinde ziyaret etti. Ziyarette Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün ve il yöneticileri hazır bulundu.

UYAR TEMSİL ETTİĞİ MAKAMIN HAKKINI VERECEKTİR
 Beşiktaş’ta bulunan iş merkezinde bulunan Türk-iş temsilcilik binasında gerçekleşen ziyarette konuşan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, "Kocaeli’nin değeri Adnan Uyar’a hayırlı olsun ziyaretindeyiz. Kocaeli’de başarılı işlere imza atmasının ardından Türkiye’nin en önemli sendikalarının başında gelen Türk-İş Bölge Temsilciliğine getirilmesinden gurur duyduk, Adnan Uyar’ın temsil ettiği makamın hakkını vereceğinden ve Kocaeli’nin bir evladı olarak burada büyük işler yapacağına inancımız tamdır"  diye konuştu.

KOCAELİ ADINA BURADAYIM
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türk-İş Bölge Temsilcisi Adnan Uyar, Kocaeli adına buradayım, Kocaeli’ne layık olmaya çalışacağım, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada ülkemizin birliği ve dirliği açısından yapılacak her türlü mücadelenin arkasından olacağız. Temsil ettiğimiz kardeşlerimizin haklarını sonuna kadar savunacak sıkıntılarımızı birlikte aşacağız, Devlet büyüklerimizle el birliği içinde tüm sorunları bertaraf ederek büyük Türkiye hayaline ulaşacağız" dedi.

TÜRK-İŞ DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKTI
Türk-İş sendikasının her daim yanlarında olduklarını bildiklerini belirten Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, "Sendikalar işçilerin haklarını arayan kuruluşlardır, nasıl işçi haklarına sahip çıkıyorlarsa darbe girişimi olduğu zamanda ülkesine sahip çıktıklarına şahit olduk, Adnan Uyar ve ekibini daima yanımızda demokrasi meydanlarında demokrasiye sahip çıktıklarını gördük, hayırlı olmasını temenni ediyorum, bundan sonra daha sık görüşeceğiz" ifadelerini kaydetti. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız