CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

hafif yağmur7.91° C / 9° C

hafif yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ÇEVRE MÜHENDİSLERİNE EĞİTİM VERİLDİ

Tecrübe ve birikimlerini üniversitelilerle paylaşmaya önem veren İZAYDAŞ, hayata geçirdiği İZAYDAŞ Akademi projesi ile eğitim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İZAYDAŞ Akademi 11. döneminde, Marmara

8 Nisan 2013 Saat: 14:39
ÇEVRE MÜHENDİSLERİNE EĞİTİM VERİLDİ
ÇEVRE MÜHENDİSLERİNE EĞİTİM VERİLDİ

Tecrübe ve birikimlerini üniversitelilerle paylaşmaya önem veren İZAYDAŞ, hayata geçirdiği İZAYDAŞ Akademi projesi ile eğitim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İZAYDAŞ Akademi 11. döneminde, Marmara Üniversitesi öğrencilerini ağırladı.

Marmara Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü öğrencilerinden oluşan 16 kişilik grup, konusunda uzman şirket yöneticilerinden iki günlük teorik ve pratik eğitim aldı.Atık yönetiminin tüm aşamalarını öğrenme imkânı bulan 11.dönem İZAYDAŞ Akademi öğrencilerine eğitim sonunda katılım belgeleri verildi.

Sertifika töreninde düşüncelerini dile getiren İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, İZAYDAŞ Akademi aracılığıyla kurumun tecrübelerini sektörde yer alacak aktörlerle paylaşmayı önemsediklerini kaydetti.Marmara Üniversitesi Çevre Mühendisliği Kulübü Başkanı Burcu Yılmaz, eğitimlerin beklediklerinden çok daha iyi geçtiğini, teorik bilgilerin yanında İZAYDAŞ’taki uygulamaları görmelerinin mesleki anlamda çok daha ileri seviyeye gidebilmelerini sağlayacağını kaydetti.

Daha sonra Akademi öğrencilerine katılım belgeleri verildi ve hatıra fotoğrafı çektirildi. İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, akademi boyunca derslerde en fazla katılım gösteren mavi masanın öğrencilerini ayrıca ödüllendirdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız