FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu22° C / 22° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Cemiyet, 16 Ocak’a hazırlanıyor

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen olağan genel kurulu sonucunda göreve seçilen Başkan Çetin Gürol ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretleri tüm hızıyla sürüyor

28 Kasım 2014 Saat: 14:28
Cemiyet, 16 Ocak’a hazırlanıyor
Cemiyet, 16 Ocak’a hazırlanıyor

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen olağan genel kurulu sonucunda göreve seçilen Başkan Çetin Gürol ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretleri tüm hızıyla sürüyor. Son olarak Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Türk Diyanet Vakıf-Sen Şube Başkanı Numan Uysal ve yönetim kurulu üyeleri yönetime ziyarette bulundu. Bir yandan ziyaretçileri ağırlayan Gürol ve yönetimi, bir yandan da 16 Ocak Basın Onur Günü kutlamaları için çalıyor.

 

ÇABA HARCIYORUZ
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Kocaeli Basın Müzesi’nde Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti yönetimini ziyaret ederek başarı dileklerini iletti. Başkan Çetin Gürol, yeni göreve seçilen yönetim kurulu üyeleri ve kentin dinamikleri ile 16 Ocak Basın Onur Günü etkinliklerinin en iyi şekilde gerçekleştirilmesi için yoğun çaba harcadıklarını ifade etti.

 

KATKI SAĞLAYACAK
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise yaptığı konuşma da, “Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum. Yeni dönemde de yine birlikte çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. 16 Ocak Basın Onur Günü etkinlikleri ile ilgili olarak ta üzerimize düşen her görevi yerine getirmeye hazırız. Ulusal manada bu yıl tertiplenecek olan etkinliklerimizin Kocaeli’mizin tanıtımına da ciddi katkı sağlayacağını düşünüyoruz” dedi.

 

BARO’YA ZİYARET
Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Yavuz ve Recep Şeyhoğlu da geçtiğimiz ay Kocaeli Barosu Başkanlığı koltuğuna oturan Sertif Gökçe ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Gürol, iki kurumun işbirliğinin önemli olduğunu belirterek yeni projelere imza atacaklarını söyledi. Sertif Gökçe de her türlü desteğe hazır olduklarının altını çizdi.

 

MEVLİT OKUTULACAK
Türk Diyanet Vakıf-Sen Şube Başkanı Numan Uysal ve yönetim kurulu üyeleri de Çetin Gürol’u, Cumhuriyet Parkı içerisinde bulunan Medya Evi’nde ziyaret etti. Karşılıklı görüş alışverişinin de gerçekleştirildiği ziyarette temenniler dile getirildi. Başkan Numan Uysal, her yıl olduğu gibi bu sene de 10 Ocak’ta hayatını kaybeden gazeteciler için mevlit okutacaklarını belirtti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız