CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu15.94° C / 17° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

BÜYÜKŞEHİR'DEN 406 MİLYON LİRALIK KAMULAŞTIRMA

Ak Partinin haftalık yönetim kurulu toplantısı öncesi basın toplantısı düzenleyen İl Başkanı Mahmut Civelek, Büyükşehir Belediyesinin şu ana kadar 406 milyon liralık bir kamulaştırmaya imza attığını s

11 Şubat 2013 Saat: 18:55
BÜYÜKŞEHİR'DEN 406 MİLYON LİRALIK KAMULAŞTIRMA
BÜYÜKŞEHİR'DEN 406 MİLYON LİRALIK KAMULAŞTIRMA

Ak Parti'nin haftalık yönetim kurulu toplantısı öncesi basın toplantısı düzenleyen İl Başkanı Mahmut Civelek, Büyükşehir Belediyesi'nin şu ana kadar 406 milyon liralık bir kamulaştırmaya imza attığını söyledi. Civelek, büyükşehir belediyesine eleştirilerde bulunan CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan ve MHP İl Başkanı Aydın Ünlü'ye de cevap verdi.

Ak Parti'nin haftalık yönetim kurulu toplantısı öncesi basın toplantısı düzenleyen İl Başkanı Mahmut Civelek, Büyükşehir Belediyesi'nin şuana kadar 406 milyon liralık bir kamulaştırmaya imza attığını söyledi.

Civelek, Chp İl Başkanı Yalçın Kuşkan'ın ''İzgaz'ın özelleştirilmesinden elde edilen 600 milyon doları ne yaptınız?''şeklindeki sorunsuna da bu toplantıda yanıt verdi. Civelek İzgaz'ın 549 milyon dolara özelleştirildiğini, buradan gelen paranın 317 milyon doları ile Botaş'a olan borcun kapatıldığını belediyenin kasasına giren paranın ise 232 milyon dolar olduğunu dile getirdi.

İl Başkanı Civelek, Mhp İl Başkanı Aydın Ünlü'nün ''ulaşım master planı 20 milyon liraya ihale edildi mi?'' şeklindeki sorusuna da yanıt verdi. Civelek, söz konusu ihale bedelinin 1 milyon 380 bin lira olduğunu söyledi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız