FREKANS YENI
ORVELA
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
CAGIN GOZ 222

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı az bulutlu25.94° C / 27° C

parçalı az bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİ ALMALIYIZ

CHP il danışma toplantısına katılan Kocaeli milletvekilleri haydar akar ve Mehmet hilal kaplan gündeme yönelik mikrofonlarımıza önemli açıklamalar yaptı. Kaset olaylarına yönelik konuşan milletvekili

10 Mart 2013 Saat: 16:30
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİ ALMALIYIZ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİ ALMALIYIZ

CHP il danışma toplantısına katılan Kocaeli milletvekilleri haydar akar ve Mehmet hilal kaplan gündeme yönelik mikrofonlarımıza önemli açıklamalar yaptı. Kaset olaylarına yönelik konuşan milletvekili akar önümüzde ki günlerde de benze kasetlerin çıkacağının sinyalini verirken, Mehmet Hilal kaplan ise büyükşehir belediyesini almak için çalışacaklarını belirtti.

CHP il danışma toplantısına katılan Kocaeli milletvekilleri haydar akar ve Mehmet hilal kaplan gündeme yönelik mikrofonlarımıza önemli açıklamalar yaptı.Mikrofonlarımıza İlk konuşan Haydar Akar ilk önce kaset olayları ile ilgili konuştu. Akar her şey ortada dedi.Konuşmasında bu tür kasetlerin devamının geleceğinin sinyalini veren Akar, konuşmasında yerel seçimlerin önemine değindi iktidarı eleştirdi. Akar'dan sonra mikrofonlarımıza konuşan Mehmet hilal kaplan, önce danışma meclisine yönelik açıklamalar yaptı. Kaplan, büyükşehir belediyesini almak için her şeyi yapacaklarını ifade etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız