CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur10° C / 10° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

BUGÜN HAVA DURUMU : ÇAMURLU

Kocaeli’ de sabah saatlerinde etkili olan yağmur, tozla birleşince gökten adeta çamur yağdı. Bu durumdan en çok etkilenen ise sabah kalktıklarında araçlarıyla işe gidecek sürücüler oldu. Araçlarının ü

3 Nisan 2013 Saat: 09:37
BUGÜN HAVA DURUMU : ÇAMURLU
BUGÜN HAVA DURUMU : ÇAMURLU

Kocaeli’ de sabah saatlerinde etkili olan yağmur, tozla birleşince gökten adeta çamur yağdı. Bu durumdan en çok etkilenen ise sabah kalktıklarında araçlarıyla işe gidecek sürücüler oldu. Araçlarının üstü çamurla kaplanan kimi sürücüler oto yıkamacılara akın ederken, kimi sürücüler ise kendi olanaklarıyla araçlarını temizlemeye çalıştı.

Araçlar gibi sokakta olan vatandaşlar da çamurdan nasibini aldı. Vatandaşlar üstlerine yağan çamurlu yağmurun ardından kirlenene giysilerini temizlemek için uzun süre uğraştı.

ÇAMUR NEDEN YAĞDI?

Bir süreden bu yana ülkemizi etkisi altına alan Basra Körfezi’ nden gelen sıcak hava, lodosla birlikte kütlesi beraberinde çöl tozları ve çeşitli partikülleri beraberinde getirdi. Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğü’ nden alınan bilgilere göre Sibirya’ dan gelen soğuk hava kütlesiyle çarpışan sıcak hava kütlesi yağışa dönüştü. Ancak havada bulunan çöl tozları yağmuru adeta çamura dönüştürdü.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız