FREKANS YENI
ORVELA
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
CAGIN GOZ 222

KOCAELİ Hava Durumu

açık19.35° C / 22° C

açık

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Bu Yıl Projelerin Ortaya Çıktığı Yıl Olacak

AK Partili yöneticilere projelerini anlatan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 2016 yılının hızlı başladığını ifade ederek, “2016-2017 yılları projelerimizin çok daha fazla gün yüzüne çıktığı bir yıl olacak” dedi

21 Ocak 2016 Saat: 12:36
Bu Yıl Projelerin Ortaya Çıktığı Yıl Olacak
Bu Yıl Projelerin Ortaya Çıktığı Yıl Olacak

AK Partili yöneticilere projelerini anlatan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 2016 yılının hızlı başladığını ifade ederek, “2016-2017 yılları projelerimizin çok daha fazla gün yüzüne çıktığı bir yıl olacak” dedi

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve il yöneticilerine projelerini anlattı. Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Doğan, İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve İlçe Başkanı Ali Korkmaz ile beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “2016-2017 yılları projelerimizin çok daha fazla gün yüzüne çıktığı bir yıl olacak”  diye konuştu.

 

LAYIKIYLA YAPIYORUZ

Başkan Doğan, “Hem Kocaeli’nde hem Türkiye’de yıllardır yapılmayan güzel işler yapılıyorsa, bu tek kişinin yaptığı gayretlerle olmuyor. Bu başarının arkasında görünmeyen kahramanlar var. İzmit Belediye Başkanı olarak bizler buradaki görevimizi layıkıyla yapmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken partimizin temel ilkelerine ve çalışma disiplinine son derece dikkat ediyoruz. Bizi farklı kılanın bu olduğunu düşünüyoruz. Parayı, zamanı, insan kaynaklarını en adil, en iyi şekilde kullanmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

 

SÖYLEDİKLERİNİ YAPAN

Başkan Doğan açıklamalarının devamında “İlk dönem vadettiğimiz bütün projelerimizi tamamladık, üstüne bir o kadar daha fazla yaptık. Biz İzmit Belediyesi ve belediye başkanı olarak söylediklerini yapan, yapacaklarını söyleyen bir anlayışla hareket ettik” ifadelerini kullandı.

 

BİZE YAKIŞAN BU

Doğan, “Biz sorumluluğumuzu yaparken sizlerin desteğinizi, takibinizi görmek bizi mutlu ediyor. Burada vatandaşımıza iyi hizmetler iyi işler sunabiliyorsak bu başarımızın arkasında Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın, bakanlarımızın, milletvekillerimizin, il, ilçe başkan ve yöneticilerimizin olduğunu ifade etmek isterim” dedi.

 

HAK ETTİĞİ YERE 
Birçok projelerinin hayata geçtiğini ve diğer projelerinde hızla gün yüzüne çıkarılacağını belirten Başkan Doğan, “2016 yılı bizim için çok hızlı başladı. 2016-2017 yıları projelerimizin çok daha fazla gün yüzüne çıktığı bir yıl olacak. Şehrimizi ve ülkemizi hep birlikte hak ettiği yere getireceğiz” açıklamalarında bulundu. 

 

DOĞAN’A TEŞEKKÜR

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan da konuşmasında “Seçimlerden sonra başkanımızı ziyaret edip sohbet etmek istedik. Türkiye’ye örnek sayısız projeye imza atan Başkanımızın yeni dönem projeleri ile ilgili bilgiler aldık. Başkanımıza başarılı çalışmaları, samimiyeti, şehrimize olan katkıları ve seçimdeki başarısı için çok teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.  

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız