FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur18.57° C / 19° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Bize Oy Vermeyenleri de Mutlu Ettik

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, “Ben inanıyorum ki, bize oy vermeyenlerin bile neticesinden mutlu olduğu, rahat bir nefes aldığı, gülümsediği bir seçim yaşamış olduk” dedi

5 Kasım 2015 Saat: 14:15
Bize Oy Vermeyenleri de Mutlu Ettik
Bize Oy Vermeyenleri de Mutlu Ettik

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, “Ben inanıyorum ki, bize oy vermeyenlerin bile neticesinden mutlu olduğu, rahat bir nefes aldığı, gülümsediği bir seçim yaşamış olduk” dedi

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, 1 Kasım seçimleriyle ilgili sosyal medya yoluyla bir açıklama yaptı. 1 Kasım’da tarihi bir başarı elde ettiklerini söyleyen Yılmaz, şu ifadeleri kullandı: “Bizim için bu tarihi başarıya şahitlik etmek büyük bir onur ve heyecan verici bir duygu. 2 Kasım günü güneş bir başka doğdu sanki ülkemde. Kış ayında gelen bir bahar havasıydı. Yediden yetmişe insanlarımızın yüzündeki mutluluğun tarifi imkansızdı.


TUZAKLAR BOZULDU
Millet olarak bize bu mutluluğu yaşatan, bu başarılı neticeyi lütfeden Rabbimize şükretmek, bir mü’min olarak boynumuzun borcudur. Milletimizin önündeki tüm tuzakları bozan, mutlak güç ve kudret sahibi Allah’ımıza hamdolsun.
7 Haziran sonrasında ortaya çıkan sıkıntılı süreçte, ülkemizin yönetiminde hiçbir boşluk bırakmayarak, liderlikleriyle kaos beklentilerini boşa çıkaran sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na Millet olarak müteşekkiriz. Liderlik zor günlerde belli olurmuş. Allah ömürlerini uzun etsin. Biz razıyız, Allah da onlardan razı olsun.


MEMLEKET MESELESİ 
1 Kasım seçimlerini bir memleket meselesi olarak görüp, bir milletin var olma mücadelesinde kendi üstüne düşen vazifenin hakkını vermek için gece gündüz çalışan Ak Teşkilatımız. Allah hepsinden razı olsun. Başta İl Başkanımız Şemsettin Ceyhan olmak üzere, il yönetimimiz, il ve ilçe SKM yönetimlerimiz, ilçe başkanlarımız ve yönetimleri, belediye başkanlarımız, meclis üyelerimiz, il ve ilçe gençlik kollarımız, kadın kollarımız, istişare kurullarımız, mahalle yönetimlerimiz, sandık görevlilerimiz ve milletvekili adaylarımız, büyük bir birlik ve beraberlik içinde, samimiyetle, gece gündüz canla başla çalıştık. 


ALLAH RAZI OLSUN 
Seçim günü Darıca’da 65 yaşında teyzelerimizi okul koridorunda nöbette gördüğümde duygulanmış, içimden ‘Bu samimiyete ve gayrete karşı Allah’ın rahmeti gelecek inşallah’ diye geçirmiştim. Allah hepsinden razı olsun. Emeklerini Allah zayi etmedi, etmeyecek. Tarihe geçen bir başarıya imza attılar. Seçim çalışmalarımız sürecinde bizleri, evlerine, işyerlerine, çarşılarına, pazarlarına, derneklerine, lokallerine konuk eden, bizlere vakit ayıran tüm Kocaeli halkına teşekkür ediyoruz. 


REKOR OY ORANI 
Özellikle de bize gönüllerini açarak bizi Kocaeli’de yüzde 56 gibi rekor bir oy oranıyla destekleyen tüm hemşehrilerimize müteşekkiriz. Daha önce MHP, Saadet, BBP, CHP, HDP gibi partilere oy vermiş olan fakat bu seçimi bir memleket meselesi addedip AK Partimize güçlü bir destek veren tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Ak icraatlarımızla onların bu güvenine layık olacağız inşallah. Son olarak, bir ve beraber aynı coğrafyayı paylaştığımız, aynı vatan gemisinde yol aldığımız farklı partileri desteklese de sandığa giderek yüzde 90’lara varan bir katılımla, 1 Kasım’ı bir demokrasi, millet iradesi bayramına dönüştüren tüm kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Ben inanıyorum ki, bize oy vermeyenlerin bile neticesinden mutlu olduğu, rahat bir nefes aldığı, gülümsediği bir seçim yaşamış olduk.”

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız