FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

sisli20.13° C / 21° C

sisli

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

BİLGİ EVLERİNDE BİLİM ŞENLİĞİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bilim Merkezi, Bilgi Evleri öğrencilerini bilimle buluşturuyor.Bilim etkinliği kapsamında Köpük Şov, Sıvı Azot Patlaması, Kurubuz Tepkimesi, Alevle Dans gibi çocuklarda i

30 Mayıs 2013 Saat: 15:08
BİLGİ EVLERİNDE BİLİM ŞENLİĞİ
BİLGİ EVLERİNDE BİLİM ŞENLİĞİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bilim Merkezi, Bilgi Evleri öğrencilerini bilimle buluşturuyor.Bilim etkinliği kapsamında Köpük Şov, Sıvı Azot Patlaması, Kurubuz Tepkimesi, Alevle Dans gibi çocuklarda ilgi ve merak uyandıran deneyler yapılıyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bilim Merkezi, öğrencileri bilimle tanıştırmaya ve 2014 yılında hizmete girecek olan Kocaeli Bilim Merkezini tanıtmaya devam ediyor. Bilim Merkezine gelemeyen öğrenciler için Bilim Merkezi, Bilgi Evlerinde bilim etkinlikleri düzenliyor.Bilim Merkezi, bilim etkinliği kapsamında Bilgi Evlerinde birbirinden ilginç deneyler yapıyor. Bilim Merkezi tarafından 12 Bilgi Evinde düzenlenecek bilim etkinliğinin ilki Derince, Mehmet Akif Ersoy ve İzmit, Maria Anne Bilgi Evi’nde gerçekleştirildi.Bilim etkinliği kapsamında Köpük Şov, Sıvı Azot Patlaması, Kurubuz Tepkimesi, Alevle Dans gibi çocuklarda ilgi ve merak uyandıran deneyler yapılıyor. Gelecek yıl hizmete girecek olan Kocaeli Bilim Merkezi, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük bilim merkezlerinden biri olacak.

[KGVID]http://kocaelitv.com.tr/wp-content/uploads/2013/05/BILGI-EVLERI.webm[/KGVID]

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız