FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu21° C / 21° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Ben Bu Teşkilatı Ayakta Alkışlarım

Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, AK Parti İl Teşkilatı’nı ziyaret etti. İl teşkilatına övgüler yağdıran Bakan Elitaş, “Ben bu teşkilatı ayakta alkışlarım” dedi

11 Mart 2016 Saat: 09:25
Ben Bu Teşkilatı Ayakta Alkışlarım
Ben Bu Teşkilatı Ayakta Alkışlarım

Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, AK Parti İl Teşkilatı’nı ziyaret etti. İl teşkilatına övgüler yağdıran Bakan Elitaş, “Ben bu teşkilatı ayakta alkışlarım” dedi

Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş dün ilimize gelerek bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Bakan Elitaş’ın duraklarından biri de AK Parti İl Teşkilatı oldu. Bakan Elitaş’a bu ziyaretinde Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ve Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken de eşlik etti. Ziyarette yaptığı konuşmada il teşkilatına övgüler yağdıran Bakan Elitaş, “Kocaeli teşkilatı birbirine rakip olan değil birbiriyle ekip olan bir teşkilattır. Ben bu teşkilatı ayakta alkışlarım” diye konuştu.


ARASANIZ BÖYLE 
ŞEHİR BULAMAZSINIZ

Ziyarette ilk konuşan isim AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan oldu. Bakan Elitaş’a Kocaeli ile ilgili bilgiler aktaran Ceyhan, “Bakanımızın bu yoğun programında bizlere yapmış olduğu ziyaret bize heyecan katıyor. Kocaeli, Türkiye ekonomisine 13 OSB’si, 4 teknokenti, 2 üniversitesi, 2 serbest bölgesi ve 35 limanıyla en çok katkı veren şehirlerden biri. Coğrafi olarak da özelliklerini dikkate aldığınızda dünyada arasanız bulamayacağınız bir kent. Partimizin de en başarılı olduğu illerden birisi” ifadelerini kullandı.


EMEĞİN KARŞILIĞI ALINIYOR
Kocaeli’den çıkan bakanların, milletvekillerinin ve belediye başkanlarının hep teşkilat içinden yetişmiş olan isimler olduğuna dikkat çeken Bakan Mustafa Elitaş, “Sanayinin, üretimin iş ve istihdamın en üst seviyede olduğu illerden birinde olmaktan oldukça mutluyum. Kocaeli’den çıkan bakanların, milletvekillerinin ve belediye başkanlarının geçmişine bakarsanız hep teşkilat içinden yetişen isimler. Kocaeli’de bu anlamda partililerimiz her zaman emeğinin karşılığını almıştır. Bir yerlere gelmek isteyen insanlar öncelikler teşkilatlarımızda alın teri dökecekler ve bir yerlere gelecekler” şeklinde konuştu.


RAKİP DEĞİL EKİP
AK Parti Kocaeli teşkilatlarının rakip değil ekip mantığıyla hareket ettiğini ifade eden Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, “Kocaeli teşkilatlarımızın çok önemli bir özelliği var. Kocaeli teşkilatlarında bizim partililerimiz birbirlerini rakip olarak görmek yerine bir ekip halinde çalışıyorlar ve başarılı oluyorlar. 1 Kasım genel seçimlerinde de Kocaeli teşkilatları çalışmalarıyla rekor seviyede bir oy almayı başardı. Türkiye’nin en önde gelen teşkilatlarından olan Kocaeli teşkilatını ben ayakta alkışlarım” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız