CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

sisli13.87° C / 16° C

sisli

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

BAYRAKTAR KENTSEL DÖNÜŞÜM ALANLARINI GEZDİ

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar,, kentsel dönüşüm alanlarıyla Kent Konut’un hayata geçirdiği projelerde incelemelerde bulundu Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Kocaeli Büyükşe

9 Şubat 2013 Saat: 17:20
BAYRAKTAR KENTSEL DÖNÜŞÜM ALANLARINI GEZDİ
BAYRAKTAR KENTSEL DÖNÜŞÜM ALANLARINI GEZDİ

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar,, kentsel dönüşüm alanlarıyla Kent Konut’un hayata geçirdiği projelerde incelemelerde bulundu

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin kentsel dönüşüm alanlarıyla Kent Konut’un projelerinde incelemelerde bulundu. Bakan Bayraktar’a ayrıca üniversiteye katkılarından dolayı Kocaeli Üniversitesi Senatosu tarafından Fahri Doktora Diploması verildi.İlimizde bir dizi etkinliğe katılan Bakan Bayraktar, Kocaeli Valisi Ercan Topaca ve Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile birlikte kentsel dönüşüm alanları ve Kent Konut’un inşa ettiği projelerde incelemelerde bulundu.Kent Konut’un yaptığı Erenler Cedit ile İzmit Kent’in etaplarında incelemelerde bulunan Bakan Bayraktar, “Biz bütün şehirlerimiz, Kocaeli gibi güzelleşsin istiyoruz” dedi.

Karaosmanoğlu’ndan kent genelinde 5,5 milyon ağaç dikildiği bilgisini alan ve ağaçlandırma çalışması yapılan alanları dolaşan Bakan Bayraktar, modern çalışmaların süreceğini ifade etti.Kentsel dönüşümün halka iyi anlatılabilmesi için yerel medyadan destek isteyen bayraktar kentsel dönüşüm, halkın talepleri doğrultusunda gerçekleştirileceğinin de altını özellikle çizdi.

Bakan Bayraktar ile beraberindekiler, daha sonra Kocaeli Üniversitesi’ni ziyaret etti. Kocaeli Üniversitesi ziyaretinde Bakan Bayraktar ile beraberindekileri, Rektör Prof. Dr. Sezer Komsuoğlu ile üniversite senatosu karşıladı. Senato salonunda düzenlenen toplantıda ise KOÜ tarafından Bakan Bayraktar’a Fahri Doktora Ünvanı takdim edildi. Rektör Komsuoğlu, Fahri Doktora Diploması’nı takdim ettiği Bakan Bayraktar’a cüppesini de giydirdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız