FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20.61° C / 22° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Batının İki Yüzlülüğü Ayyuka Çıktı

Bugün Almanya'nın Köln kentinde Avrupalı Türk vatandaşlarımızın Türkiye'de ki 'Demokrasi Nöbetleri' ne sahip çıkmasını Almanya anti-demokratik yollarla engelemeye kalkıştı.

31 Temmuz 2016 Saat: 15:46
Batının İki Yüzlülüğü Ayyuka Çıktı
Batının İki Yüzlülüğü Ayyuka Çıktı

Kahraman Türk Milleti'nin 15 Temmuz kanlı Darbe Girişimini top yekün, tek yürek, milli iradeye ve ülkesine canı pahasına sahip çıkarak püskürtmesi Batıda adeta şok etkisi yarattı.Türkiyenin güçsüz,içe kapanık, dışa bağımlı bir ülke olmasını hayal eden Batının Kahraman Türk Milleti'ni ve Büyük Türkiye'yi hiç tanıyamadığını bu vesile ile bir kez daha görmüş olduk.

Fetö/PDY Terör örgütünün artık açıkça görüldüğü üzere dış güçlerinin maşalığında Türkiye'yi bölmeye, işgal etmeye, esir etmeye kalkışması Kahraman Türk Milletinin adeta istiklal mücadelesiyle, Büyük Türkiye Devletinin dik duruşuyla engellendi.Fakat bugünkü durum da çok net görülüyor ki bu maşa terör örgütlerini kullanarak Türkiye'yi bölmeye  çalışan Batı adeta eteğinde ki  bütün kirli taşlarını , pis oyunlarını ortaya dökmeye başladı.

Bu süreçte batı pek çok yanlış yaptı, pek çok demokratik sınavdan sınıfta kaldı , Türkiye Düşmanlığını gözler önüne serdi. İşte bunlardan birisi bugün Almaya'da Köln kentinde Avrupalı Türklerin, Türkiye'de ki 'Demokrasi Nöbetleri'ne Türkiye'nin bağımsızlık mücadelesini sürdüren Kahraman Türk Milleti'ne destek vermek maksadı ile Yapacağı mitingi sabote etmeye kalktı.Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı'nın Mitinge Telekonferans ile katılmasını demokrasi ve hukuk dışı bir uyuglama ile mahkeme kararı ile engelledi. Almanya'da yapılacak bugünkü miting öncesinde Avrupalı Türkleri yıldırmak,sindirmek mitingi engelleyebilmek için demokrasi ve hukuk dışı pek çok uygulamada bulundu.Buna Rağmen Şu an binlerce Avrupalı Türk tüm anti-demokratik, hukuk dışı uygulamalara rağmen Köln'de Meydanda Kahraman Türk Milletine destek olmayı sürdürmektedir.

Peki Demokrasi ve Özgürlükler için Bu Kahraman Millete bunu yaparken diğer yanda kendi ülkelerinde Terör örgütlerinin mitinglerine,yürüyüşlerine adeta neden destek veriyor onlarla kol kola, omuz omuza yürüyor. Unutulmasın ki bunlar tarih sayfalarında yerini alacaktır. Kahraman Türk Milleti, Büyük Türkiye Cumhuriyeti yeri ve zamanı gelince bunlara yaptıklarının bedelini ödetecektir.

İki Yüzlü Batı Bu süreçte sadece bununla mı yetindi ,bunun gibi pek çok Türkiye düşmanlığı bir andan ayyuka çıktı. İşte onlardan biri Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nde Eski Bir rum vekil ne dedi? 15 Temmuz gecesi hata yaptık , Kuzey Kıbrıs'a girip işgal edebilirdik, büyük bir fırsat kaçırdık sözleri çıktı o Türkiye Düşmanı Rum'un ağzından.Türkiye'nin yıllardır Barışcıl, Evrensel Hukuk ve insan hakları, Demokrasi ekseninde yürüttüğü politikalar sürerken dışarda ki düşmanlarımızı iki yüzlü , düşmanca niyetlerini içten içe hep sahiptiler ve fırsat kolluyorlardı.

Ya Stratfor denen sözde düşünce kuruluşunun yaptıkları, adım adım Dünya'nın diğer ucundan Türkiye'yi karalıyor, adeta kanlı Darbe Girişiminde bulunan teröristlere yol gösteriyor, adeta operasyon yönetiyordu.

Etrafımız Türkiye Düşmanları ile sarılı, bu düşman yeri geliyor uluslararası platformlarda, yeri geliyor içimizde ki terörist maşaları ile ülkemizi zayıflatmaya, bölmeye hatta işgal etmeye kalkıyor.Bu yüzden millet olarak bir ve diri olmamamız düşmanlarımızı tanımamız ve gerekli tedbirleri her türlü koşul ve ortamda uygulamalıyız.

Kahraman Türk Milleti, Büyük Türkiye Cumhuriyeti 15 Temmuz akşamı tüm Dünyaya milli şairimizin dilinden seslenmiş ve bu dizeleri tüm dünyaya haykırmıştır.

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim: Bendimi çiğner, aşarım;
Yırtarım dağları, enginlere sığmam taşarım.
Garb'ın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar;
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
''Medeniyet!'' dediğin tek dişi kalmış canavar?

O akşam Türkiye tüm mazlum, sömürülen milletlere öncü olmuş, yol göstermiştir. Demokrasi ve Evrensel Hukuk sözlerini dilinden düşürmeyen iki yüzlü Batı'nın
aslında bu değerlerden ne kadar uzak olduğunu göstermiştir.Bundan sonra Türkiye daha güçlüdür, daha diktir ve tüm mazlum milletler için var olduğunu göstermiştir.
Demokrasinin , Evrensel hukuk değerlerinin sözde değil gerçek sahibi Kahraman Türk Milleti ve Büyük Türkiye Cumhuriyetidir.

Bu oyunları göreceğiz artık ayrışmayacağız, ötekileştirmeyeceğiz bir olup beraber olup Türkiye düşmalarına ve onların içimizde ki terörist maşalarına karşı tek yürek olacağız.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız