FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Başkan Toltar, Palgaz Yetkililerini Ağırladı

Dilovası’nın önemli sorunlarından olan doğalgaz konusunda gelinen noktanın değerlendirmesi için bir araya gelindi

21 Kasım 2016 Saat: 12:32
Başkan Toltar, Palgaz Yetkililerini Ağırladı, Dilovası Haberleri, Ali Toltar
Başkan Toltar, Palgaz Yetkililerini Ağırladı

Dilovası’nın önemli sorunlarından olan doğalgaz konusunda gelinen noktanın değerlendirmesi için bir araya gelen Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve Palgaz yetkilileri çalışmalara hız verilmesi konusunda fikir birliğine vardılar.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, önceki gün Palgaz proje sorumlusu Akın Erbil ve Palgaz Yapım ve İşletme Müdürü Kıvanç Türkmen’i makamında kabul etti. Ziyarette Dilovası Belediye Fen İşleri Müdürü Cihan Sorgucu ve Dilovası Belediyesi Doğalgaz Sorumlusu İbrahim Adıgüzel’de yer aldı.

DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPTILAR

Toplantıda bu güne kadar yapılan çalışmalar hakkında genel değerlendirme ve Palgaz tarafından yapımı devam eden, yerler ayrıca orman vasfındaki yerleşim alanların doğalgaza kavuşması görüşüldü.

DOĞALGAZ AĞI 2,5 YILDA GENİŞLEDİ 

Ziyarette konuşan Başkan Toltar, “Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemizde doğalgaz ağının genişletilmesi yönünde önemli bir mesafe kaydettik. İlçemizdeki birçok mahallemizde ki sokak ve caddelerde doğalgaz çalışması bitti. Sağlıklı ve temiz bir çevre için ilçemizin tamamında doğalgaz kullanımının yaygınlaşması hem halkımızın rahatlığı hem de çevre konusunda önemli bir faktör olan soba kullanımının ortadan kaldırılması bizim için önemlidir.    

DOĞALGAZ BÜYÜK BİR VELİNİMET

Halkımızın kışın ısınma ve ev işlerinde ki sağladığı kolaylıkla büyük bir velinimet olan doğalgaz kullanımının ilçemizdeki tüm halkımızın kullanması için 2017 yılında da çalışmalarımız tüm hızıyla sürecektir.”dedi.

ORMAN VASFINDAKİ KONUTLARIN MAĞDURİYETİ GİDERİLMELİ

Dilovası’nda oldukça fazla olan orman vasfındaki yerleşim yerlerinin de doğalgazdan yararlanması gerektiğini geçmişte yapılan hatalar yüzünden insanların cezalandırılmaması gerektiğini belirterek Palgaz yetkililerinden sorunun çözümü noktasında çalışma yapmalarını istedi. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız