CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur7° C / 7° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

BAŞKAN, SAHİLLER HAKKINDA BİLGİ AKTARDI

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kocaeli’yi ve İzmit Körfezi’ni helikopterle havadan inceledi. Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’ndan sahillerle ilgili detaylı bilgi aldı. Başba

4 Nisan 2013 Saat: 15:20
BAŞKAN, SAHİLLER HAKKINDA BİLGİ AKTARDI
BAŞKAN, SAHİLLER HAKKINDA BİLGİ AKTARDI

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kocaeli’yi ve İzmit Körfezi’ni helikopterle havadan inceledi. Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’ndan sahillerle ilgili detaylı bilgi aldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İzmit Körfez Geçişi Köprüsü’nün temel atma töreni için geldiği Kocaeli’de kenti ve İzmit Körfezi’ni havadan inceledi.

Başbakan Erdoğan, Kocaeli genelinde ve İzmit Körfezi’nin çevresinde yapılan alt yapı ve üst yapı çalışmalarıyla İzmit Körfezi’nin temizlenmesinin yanı sıra sahil düzenlemeleriyle ilgili Başkan Karaosmanoğlu’ndan detaylı bilgi aldı. Karaosmanoğlu, İzmit Körfezi’ni çevreleyen sahil bandında yapımı tamamlanan ve devam eden plaj ve sahil düzenlemeleri, İzmit Körfezi’nde canlı yaşamının yeniden başlamasıyla ilgili Başbakan Erdoğan’a bilgi aktardı. Başkan Karaosmanoğlu, helikopterle yapılan incelemede Başbakan Erdoğan’ın çalışmalarla ilgili yönelttiği soruları da yanıtladı. Başbakan Erdoğan, İzmit Körfezi’nin temizlenmesiyle ilgili çalışmalardan memnun olduğunu belirtti. Öte yandan geçtiğimiz hafta sonu Ankara’da düzenlenen AK Parti Yerel Yönetimler Sempozyumu’nda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin İzmit Körfezi ve Körfez Havzası Geri Kazanım Projesi ödüle layık görülmüştü. Başkan Karaosmanoğlu, sempozyumda ödülünü Başbakan Erdoğan’ın elinden almıştı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız