CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı az bulutlu16.54° C / 17° C

parçalı az bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

BAŞKAN REHABİLİTASYON YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli’deki rehabilitasyon merkezlerinin sahipleri ve yöneticileriyle bir araya geldi. . Engelli bireylerin eğitim aldığı merkezlerin talep ve önerilerini dinleyen Başkan Karaosma

16 Nisan 2018 Saat: 11:23
BAŞKAN REHABİLİTASYON YÖNETİMİNİ AĞIRLADI
BAŞKAN REHABİLİTASYON YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, rehabilitasyon merkezlerimizin sahipleri ve yöneticileriyle bir araya geldi. Engelli bireylerin eğitim aldığı merkezlerin talep ve önerilerini dinleyen Başkan Karaosmanoğlu, çözüm odaklı bir yaklaşımın örneklerini bir kez daha sergiledi.

 

Toplumsal faydası oldukça yüksek olan toplantıda rehabilitasyon merkezlerinin yöneticileriyle önemli istişareler gerçekleştiren Karaosmanoğlu, “Bizler çözüm odaklı çalışarak vatandaşımızın duasını alıyoruz” dedi.

 

Karaosmanoğlu, İhtiyaç sahibi vatandaşların mahçup olmadan yardım aldıkları bir sistem geliştirmekle birlikte ayrıca engelli bireylerin aileleri için de projeler ürettiklerinin altını çizdi.

 

Toplantıda rehabilitasyon merkezlerinden hizmet alan her vatandaşın, her engellinin hayata bakışının olumlu yönde değiştiğine vurgu yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Engellilere sahip çıkıyoruz çıkmaya da devam edeceğiz” dedi.

 

Rehabilitasyon Merkezi sahipleri düzenledikleri bu toplantıya katılarak yaşanan aksiliklere karşı çözüm merkezli bir anlayışla hareket etmesine yeni örnekler kattığı için Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür ettiler. Birliktelik yapılan istişarenin ardından sona erdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız