CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18.53° C / 19° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

BAŞKAN DOĞAN TIP ÖĞRENCİLERİNİ İFTARDA AĞIRLADI

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitim gören 300 öğrenci ile iftar yemeğinde buluştu.

13 Haziran 2018 Saat: 10:40
BAŞKAN DOĞAN TIP ÖĞRENCİLERİNİ İFTARDA AĞIRLADI
BAŞKAN DOĞAN TIP ÖĞRENCİLERİNİ İFTARDA AĞIRLADI


İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencilerini iftarda ağırladı. Yaklaşık 300 tıp öğrencisiyle İzmit’te bulunan bir restoranda bir araya gelen Başkan Doğan, meslektaşları ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 
İftar programına Başkan Doğan ve öğrencilerin yanı sıra, iftar programına Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Utkan, Öğrenci Konseyi Genel Sekreteri ve Tıp Fakültesi Öğrenci Temsilcisi Dürdane Merve Yılmaz da katılım gösterdi. 
İftar yemeği öncesinde konuşan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “Doktorluk, insanlığa hizmet etmenin en önemli yollarından biridir. Bu kolay, herkesin yapabileceği bir iş değil. Allah sizleri mahcup etmesin. İzmit Belediyesi olarak genç dostu bir belediyeyiz ve üniversitemize çok değer veriyoruz. Dekanımızla bir dönem aynı binayı paylaşarak çalıştık. Rektörümüz Sadettin beyle de ayrı bir dostluğumuz ve İzmit için güzle çalışmalar içindeyiz. Tıp Fakültemizin şehrimize, ülkemize önemli katkılar sağlıyor. Türkiye’nin gözbebeği üniversitelerinden birinin tıp öğrencisi olmaktan gurur duyabilirsiniz” dedi. 
“Bir hekim belediye başkanı olarak da her zaman sizlerle birlikteyiz” ifadelerine yer veren Başkan Doğan, “Her birinize teşekkür ediyor ve derslerinizde başarılar diliyorum. İzmit Belediyesi’nde meslektaş bir ağabeyiniz olduğunuzu unutmayın. Her zaman yanınızdayız. Sizler çok değerlisiniz. Gelecekte ülkemizin sağlığını sizlere emanet edeceğiz” diye konuştu. 
Selamlama konuşmalarının ardından okunan ezanla öğrenciler bir arada iftar yemeği yedi. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız