CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur10° C / 10° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

BAŞKAN’DAN 2000 YILLIK JAKUZİDE İNCELEME

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gölcük Belediyesi tarafından hayata geçirilen Tarihi Yazlık Termal Tesisleri’ni inceledi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosm

3 Nisan 2013 Saat: 17:39
BAŞKAN’DAN 2000 YILLIK JAKUZİDE İNCELEME
BAŞKAN’DAN 2000 YILLIK JAKUZİDE İNCELEME

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gölcük Belediyesi tarafından hayata geçirilen Tarihi Yazlık Termal Tesisleri’ni inceledi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ile birlikte 2 bin yıllık Yazlık Ilıcası’nda incelemelerde bulundu. Karaosmanoğlu, kaderine terk edilen Tarihi Yazlık Ilıcası’nın Gölcük Belediyesi’nin çalışmalarıyla yeniden hayat bulduğu belirtti.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, 10 dönümlük alan içinde bay-bayan sıcak su havuzları, masaj salonu, çamur odası, sauna, tuz odası, buhar odası, Türk hamamı, seyir terası, özel aile havuzları ve 300 kişilik yemek alanı bulunduğu bilgisini verdi. Gençlik yıllarında Yazlık Ilıcası’ndaki doğal havuzda suya girdiğini hatırlatan Karaosmanoğlu, Tarihi Yazlık Termal Tesisleri sadece Kocaeli’nin değil tüm Türkiye’nin turizmine, istihdamına ve insanlarına katkı sağlayacak” dedi.

Ellibeş, Yazlık Ilıca Projesi’nin Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından “Sağlık Termal Projesi” alanı olarak belirlendiğini, bu açıdan da Türkiye için çok önemli bir proje olduğunu belirtti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız