CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu12.46° C / 13° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Başkan Bulut, Mahalle Başkanları İle Buluştu

AK Parti Derince İlçe Teşkilatı’nda görevli mahalle başkanları ile bir araya gelen Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, ilçeye kazandıracakları projelerle ilgili bilgi verdi

31 Ekim 2016 Saat: 12:58
Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut , Mahalle başkanları ile buluştu
Başkan Bulut, Mahalle Başkanları İle Buluştu

AK Parti Derince İlçe Teşkilatı’nda görevli mahalle başkanları ile bir araya gelen Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, ilçeye kazandıracakları projelerle ilgili bilgi verdi. Derince’de devam eden projelerle ilgili değerlendirmelerin yapıldığı istişare toplantısı gerçekleşti. Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un ilçede geride kalan süreçte yaptıkları çalışmaları ve hayata geçirecekleri projeleri aktardığı toplantıya AK Parti Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin, Derince Belediyesi Meclis Üyeleri Nurhan Baytak, İbrahim Eren ve mahalle başkanları katıldı. İlçedeki rutin hizmetleri yaparken kendilerinin en büyük yardımcılarının mahalle muhtarları ve AK Partili teşkilat yöneticileri olduğunu belirten Başkan Bulut, hedefledikleri vizyon projeleri bir bir hayata geçirdiklerini belirtti.

“Var gücümüzle çalışıyoruz”

Derince’ye çok önemli bir kültür merkezi kazandıracaklarını belirten Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, yaptığı açıklamada “1071 kişi kapasiteli olarak inşaa edeceğimiz Anadolu Kültür ve Sanat Merkezi ile Derince’mizi yılın 365 günü kültürel ve sanatsal etkinliklerle buluşturacağız. Önümüzdeki günlerde ihalesini yapacağımız kültür merkezimizde tiyatro, müzik, konferans gibi birçok sanatsal etkinlik yapılabilecek. Bunun yanı sıra Yelken Kafe projemizde çalışmalar devam ediyor. Yine Yavuz Sultan Mahallesi’nde başlayan yüzme havuzu projemiz de yaşanan aksaklıklar giderildi. Önümüzdeki süreçte yapılacak olan yeni bir ihale ile buradaki çalışmaları devam ettireceğiz. Sizlerle birlikte Derince’mize en güzel şekilde hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.Toplantıda mahalle başkanları, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’a ve İlçe Başkanı İbrahim Şirin’e vatandaşların taleplerini iletti.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız