CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı az bulutlu25° C / 25° C

parçalı az bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

“Başiskele’ye yakışır hizmetler yapıyoruz”

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, 37 mahalle muhtarı ve Kocaeli Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Sami Çakır’ın katılımıyla Başiskele istişare toplantısını gerçekleştirdi. 

12 Ocak 2018 Saat: 11:52
“Başiskele’ye yakışır hizmetler yapıyoruz”
“Başiskele’ye yakışır hizmetler yapıyoruz”

Başiskele sahilinde bulunan bir kafede yapılan toplantıda söz alan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “Vatandaş odaklı yapılan bütün hizmetlerin birlik ve beraberlik içerisinde, Başiskele halkının beklentilerine ve kendilerine yakışır şekilde yapılıyor ve yapılmaya devam edecek” dedi. Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu Türkiye’nin gündeminden bahsederek istihdam seferberliğinin, terörle mücadelenin ve FETÖ’yle mücadelenin devam ettiğini belirti. Muhtarların bulundukları şehrin kılcal damarları olduğunu belirten Katırcıoğlu, “Muhtarlarımız mahallelerinde fiziki çalışmaların yanı sıra oradaki kişilerin hayatlarına da dokunuyor. Belediyelerimiz sosyal devlet, topluma ve insanlara dokunan projeleri hayata geçiriyor. Belediye Başkanımız Hüseyin Ayaz’ın birçok projesiyle örnek hizmetler gerçekleştirdiğini belirterek gökyüzünde yıldız bırakmadı” şeklinde konuştu.

KAYNAKLARIN SINIRSIZ OLDUĞU BİR DÜNYA

İnsan ihtiyaçlarının sınırsız kaynaklarınsa sınırlı olduğuna değinen Milletvekili Sami Çakır, “Yaşamı boyunca ihtiyaçlarının her an her gün yenilenerek devam ediyor. İhtiyaçların sınırsız kaynakların sınırlı olduğu bir dünyadayız. Bu çerçevede ortak bir payda yakalamak adına sizlerle beraberiz” ifadelerini kullandı. Daha sonra Muhtarlar Başiskele Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Altıntaş öncülüğünde mahallelerinde özellikle diğer kurumlarla ilgili yaşadıkları bazı sorunların merkezi yönetimin çözüm bulması noktasındaki taleplerini Kocaeli Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Sami Çakır’a sözlü ve yazılı olarak sundular.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız