CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı az bulutlu7° C / 7° C

parçalı az bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

BAŞBAKAN’IN KONUŞMASI EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ETKİLEDİ

Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, Polis Haftası nedeniyle İl Emniyet Müdürü Hulusi Çelik’i ziyaret etti.Civelek, burada yaptığı açıklamada ‘’polis teşkilatımızdan memnunuz’’ dedi.Emniyet Müdürü Hulu

11 Nisan 2013 Saat: 14:03
BAŞBAKAN’IN KONUŞMASI EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ETKİLEDİ
BAŞBAKAN’IN KONUŞMASI EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ETKİLEDİ

Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, Polis Haftası nedeniyle İl Emniyet Müdürü Hulusi Çelik’i ziyaret etti.Civelek, burada yaptığı açıklamada ‘’polis teşkilatımızdan memnunuz’’ dedi.Emniyet Müdürü Hulusi Çelik ise Başbakan Erdoğan’ın polislerle ilgili yaptığı açıklamadan dolayı oldukça mutlu olduğunu dile getirdi.

Ak parti İl Başkanı Mahmut Civelek ve il yöneticileri Polis Haftası nedeni ile İl Emniyet Müdürü Hulusi Çelik’i ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Çelik tarafından oldukça sıcak karşılanan heyet burada yaklaşık bir saatlik bir ziyarette bulundu.Polis teşkilatının168 yıldır halka hizmet ettiğini hatırlatan İl Başkanı Civelek, emniyet mensuplarından memnun olduklarını ve Kocaeli’nin güvenli bir kent olduğunu dile getirdi.

Polis teşkilatının hizmet kalitesini son yıllarda arttırdığını ifade eden Emniyet Müdürü Hulusi Çelik,Başbakan Erdoğan’ın polislere destek verir nitelikte bir açıklamasını dinlediğini ve bu açıklamanın kendisini oldukça mutlu ettiğini dile getirdi. Ziyaretin ardından Emniyet Müdürü Çelik, Civelek’i arabasına kadar uğurladı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız