FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu19° C / 19° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

BAŞBAKAN ÇEVREÇİLİKTE SEKA’YI ÖRNEK GÖSTERDİ

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Bugün de gezi parkı olaylarıyla ilgili bir basın açıklaması yaptı.Başbakan Erdoğan açıklamasında yine CHP ve marjinal guruplara yüklendi.Başbakan Erdoğan, konuşmasında SE

14 Haziran 2013 Saat: 08:45
BAŞBAKAN ÇEVREÇİLİKTE SEKA’YI ÖRNEK GÖSTERDİ
BAŞBAKAN ÇEVREÇİLİKTE SEKA’YI ÖRNEK GÖSTERDİ

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Bugün de gezi parkı olaylarıyla ilgili bir basın açıklaması yaptı.Başbakan Erdoğan açıklamasında yine CHP ve marjinal guruplara yüklendi.Başbakan Erdoğan, konuşmasında SEKA parkı örnek göstererek yeşile ve doğaya verdikleri öneme değindi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Bugün de gezi parkı olaylarıyla ilgili bir basın açıklaması yaptı.Yeşile ve doğaya verdikleri önemi SEKA parkı örnek göstererek belirten Başbakan Erdoğan ana muhalefet partisini eleştirdi. Oldukça uzun süre kamera karşısında duran Erdoğan çevrecilikse bizden daha iyi çevreci yok diyerek ilimizden örnek verdi işte başbakan Erdoğan’ın konuşması. Başbakan Erdoğan, Çok işlevi olan bir opera binası yapalım.Türkiye’de bir ilki yapacağız, çünkü bizim böyle büyük bir opera binamız yok.Burada 2500-3000 kişiye imkan sağlayan bir bina yapmamız, iktidarımızın damgası olacak.Bunları yapamayanlar bizim karşımıza dikiliyor.Ak Parti bunu nasıl yapar, e ne yapacağız? Çevrecilikse bizden daha iyi bilemezsiniz.SEKA’yı yıkacağız dediğimiz zaman bizim karşımıza CHP çıktı.Genel başkan Kocaeli’ne geldi, gösteriler yaptılar.


Biz burayı park yapacağız dedik, yeşil ağaca dönüştüreceğiz dedik.Onlar günlerde haftalarca gösteri yaptılar.Peki şimdi SEKA’nın yerinde ne var? Dev bir park var ve bir de ufak müze var.E şimdi kim samimi, kim dürüst?

[KGVID]http://kocaelitv.com.tr/wp-content/uploads/2013/06/erdogan-eylemcılere-yb.webm[/KGVID]

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız