FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18.47° C / 19° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Baran: Halkımızın Emrindeyiz

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, yoğun geçen bayram mesaisine ve ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez’de sokağa inerek vatandaşlarla sohbet edip bayramlarını tebrik etti

19 Temmuz 2015 Saat: 16:10
Baran: Halkımızın Emrindeyiz
Baran: Halkımızın Emrindeyiz

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, yoğun geçen bayram mesaisine ve ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez’de sokağa inerek vatandaşlarla sohbet edip bayramlarını tebrik etti

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir takım ziyaretler gerçekleştirerek büyük küçük demeden ziyaretlerine devam eden Başkan Baran, Körfez’de sokağa inerek vatandaşlarla hasbihal edip bayramlarını tebrik etti. Körfez’in en yoğun mahallelerinden olan Yeniyalı Mahallesinde kılınan öğle namazının ardından vatandaşlarla bayramlaşan Başkan Baran, esnaflar ve bayram alışverişine devam eden vatandaşlarla bayramlaştı.

 

BARAN’A TEŞEKKÜR

Vatandaşların sevgisi ile karşılaşan Belediye Başkanı İsmail Baran, vatandaşların istek ve taleplerini de dinlemeyi ihmal etmedi. Vatandaşlar Körfez Belediyesinin bölgede ve mahallelerde yapılan çalışmaları takdirle karşıladıklarını ve hizmetlerin devamını beklediklerini söyledi. Vatandaşlar ayrıca Yeniyalı mahallesinde yapılan asfalt serim ve kaldırım yenileme çalışmalarını çok beğendiklerini, bölgede yapılan sokak ve cadde çalışmaları sayesinde alışverişinde güzel bir ortamda yapıldığını ifade etti.

 

GÜZEL BİR AYDI

Belediye Başkanı İsmail Baran, kendisine gösterilen yoğun ilgi ve sevgi gösterilerine aynı şekilde cevap vererek, vatandaşların taleplerini bir bir not aldı. Başkan Baran, Ramazan Bayramını vatandaşlarla iç içe geçirdikleri belirterek, bayramın daha anlamlı ve güzel geçtiği belirtti. Başkan Baran, “On bir ayın sultanı olan Ramazan Ayını geride bırakarak sağlık ve huzur içerisinde hep beraber millet olarak inananlar olarak Ramazan Bayramı’na kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tabi ki Ramazan Ayının kendine mahsus özellikleri, güzellikleri var. Ramazan Ayı yaşamaya değer bir aydı. Bizler Müslümanlar olarak bu ayı hep beraber yaşadık. İnşallah en kötü günümüz böyle olsun” dedi.

 

DEVAM EDECEĞİZ

Başkan Baran, “Belediye olarak her zaman başarılarımızın artarak devam etmesini Cenab-ı Hakk'tan niyaz ediyorum. Belediye olarak her zaman halkımızın emrindeyiz. Halkımızın hizmetkârı olacağız. Belediye 24 saat esasına göre ve 24 saat hizmet veren, halkın emrinde olan bir kurum. Bu bakımdan hepimiz itinalı ve tedbirli olmamız gerekir. Hepinizin bayramını tebrik ederim. Allah tekrarına eriştirsin” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız