CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur15.57° C / 16° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

BAKANLARIN YENİ MEKANI KOCAELİ

Bakanlar Kocaeli’ye sık sık gelmeye başladı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı cuma günü Kocaeli’de olacak. Geçtiğimiz hafta Bilim Sanayi ve Tekno

25 Mart 2013 Saat: 17:55

Bakanlar Kocaeli’ye sık sık gelmeye başladı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı cuma günü Kocaeli’de olacak.

Geçtiğimiz hafta Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün ve Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu ağırlayan Kocaeli cuma günü kabinenin iki önemli ismini daha ağırlayacak.

Cuma günü Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı The Ness Hotel`de yapılacak olan “Kolay Ticaret Büyük Türkiye” isimli programa katılacak. Bakan’ın programda ülke ekonomisine yönelik önemli açıklamalar yapması bekleniyor.

Aynı gün Sabancı Kültür Merkezi’nde saat 14.00`de enerji verimliliği üzerine düzenlenecek olan programa ise Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız katılacak. Ak Parti İl Kadın Kolları tarafından düzenlenecek olan programa katılımın yoğun olacağı tahmin ediliyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız