FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20.06° C / 21° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Bakan Işık'tan Kocaelispor müjdesi

Kocaeli TV ekranlarında yayınlanan Günün Manşeti programına Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık konuk oldu.Bakan Işık, canlı yayında Kocaelispor için müjde verdi.Yeni yapılacak statta Kocaeli

24 Mart 2014 Saat: 11:21
Bakan Işık'tan Kocaelispor müjdesi
Bakan Işık'tan Kocaelispor müjdesi

Kocaeli TV ekranlarında yayınlanan Günün Manşeti programına Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık konuk oldu.Bakan Işık, canlı yayında Kocaelispor için müjde verdi.Yeni yapılacak statta Kocaeli takımının Süper ligde mücadele edeceğini söyledi.


30 Mart yerel seçimleri öncesi Kocaeli siyasetinin nabzının tutan Günün Manşeti programında Kocaeli TV Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Akçaalan ve Haber Koordinatörü İlter Yeşiltaş’ın sorularını Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık yanıtladı.Ülke gündemini değerlendiren Bakan Fikri Işık, cemaate sert sözlerle yüklendi.Yerel seçim noktasında ise İzmit için yaptığı “Kafa kafayayız yorumu dikkat” çekti.Kocaelispor’uda unutmayan Bakan Fikri Işık, Başbakan Erdoğan mitingde gündeme getirdiği Kocaelispor için yeni statta Süper lig sözü verdi.

IŞIK; “KOCAELİ MİTİNGİNE 120 BİN KİŞİ KATILDI”

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile Perşembe Pazarında gerçekleştirilen mitingi değerlendiren Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, “Sayının 120 bin altında olmadığını biliyorum.Kocaeli siyasi tarihinin en görkemli en başarılı mitingiydi.Bizim çizgimizdeki siyasi partilerin mitinglerini hep takip ettim.Kocaeli böyle bir miting görmedi.Sayın Başbakanımızı en katılımı heyecanı yüksek mitingle karşıladık.Sınav olduğu için ilave duyuru yapmadık.Böyle bir mitingi yapsa yapsa Kocaeli’de Ak Parti yapar” ifadelerini kullandı.

BİZİ CEMAATLE CAN EVİMİZDEN VURDULAR

Kocaeli kumpas girişimine karşı milli iradesine sahip çıktığını belirten Bakan Işık, 17 Aralık sürecine verilen tepkinin yansımasını meydanda gördüklerini söyledi.Işık, “Büyük akıl var o dışarda.Bu akıl Türkiye’nin büyümesini hazmedemiyor.Çeşitli yöntemlerle Başbakanı engellemeye çalıştılar.Taşeronlar değişiyor, o akıl Türkiye’nin kendi ayakları üstünde durmasını istemiyor.Dostumuz olarak gördüklerimiz can evimizden bizi vurdular” dedi.

CEMAAT DEVLETİ ELE GEÇİRMEYE ÇALIŞTI

Alnı secdeye giden cemaatin stratejik konumlara sızdığını belirten Bakan Fikri Işık, “Emniyete,yargıya, tubitak gibi kurumlara sızdılar” ifadesini kullandı.Bakan Işık konuşmasında; “Devleti ele geçirecek konumlara sızmaya çalışıyorlar.Cemaatin tabanı oynanan oyunu görsün.Ses kayıtları tamamen montajdır.Sanki gerçekmiş gibi ortaya koydular.Aynı tür gayretleri 25’inde yapacağız gibi çirkin kumpas oluşturuyorlar.Bu demokrasiye yapılan bir kumpasdır” cümleleri ile düşüncelerini ifade etti.

HAKARETTE SINIR TANIMAYANLAR BİR OLDULAR

CHP tabanı olup biteni anlayamadı.İzmit’te paralel yapının ileri gelenleri İzmit’te CHP destekleyin.Bu adam CHP’nin ilkelerini mi anlatacak yoksa Paralel yapının adamımı olacak.Tayyip Erdoğan gitsin de nasıl giderse gitsin diyen bir kitle var. Siz düne kadar hakarette sınır tanımayacaksınız bugün kalkıp onun arkasından oy toplayacaksınız

YERLİ OTOMOBİLDE KOCAELİ’NİN ALT YAPISI KULLANILACAK

Yerli otomobil konusunda Türkiye’nin rekabet edebileceği alanı biliyoruz.İçten yanmalı motorlarda dünya kapasitesi dolu.En önemli konu hiprit ve elektrikli araçlarda avantaj yakalayabiliriz.İçten yanmalı motorla yerine hiprit üzerine çalışıyoruz.Yerli otomobilde Bursa ile ortaklaşa önemli bir vizyon oluşturacağız.

MİLLİYETÇİYİZ DİYE HAVANDA SU DÖVÜYORLAR

Türkiye 2002 yılında savunma sanayisin sadece yüzde 24’ünü üretiyordu.Dışa bağımlılığımızda komisyon resmi olarak alınıyordu. Karar aldık komisyon falan ödemiyoruz.TUBİTAK’ı devreye soktuk.Kaynak ve arge eksikliğinden çalışma üretmiyorduk.Bugün biz kendi tüfeğimizi, gemimizi, tankımızı üretiyoruz.Milliyetçiğiz diyerek havanda su dövüyorlar.Milliyetçilik icraatla olur.

TOPEL İÇİN İNEK OTLUYOR DİYENLERİN YÜZÜ KIZARMALI

Cengiz Topel’de haftanın yedi gününde uçuşlar başladı.En uygun ücretle uçuş imkanı olan havaalanı.Önümüzdeki süreçte geliştirmek için çalışıyoruz.Burada inek otluyo diyenlerin yüzleri kızarıyordur.Kocaeli’nde 40 liman var daha fazla limana ihtiyacımız yok.Otomobil ihracatı için liman ihtiyacımız var bunu da var olan limanlarla karşılamaya çalışıyoruz.

YARGITAY İLANI AÇIK, SİRMEN KESİNLİKLE AKLANMADI

Yuvacık barajıyla ilgili malum şahıs utanmadan ben beraat ettim dedi.Hâlbuki ki Yargıtay zaman aşımından bir karar verdi.Görevi kötüye kullanma suçunu işlemiştir.Hem yolsuzluktan şikâyetçisin hem de Sirmen’i aday yapıyorsun.Yargıtay’ın yolsuzluk yapmıştır kararı var. Kesinlikle aklanmadı. Yuvacık’ta yolsuzluk olup olmadığını Aydın Ayaydın’a sorun.

SİRMEN, MERTSE YARGITAY KARARINI CANLI YAYINDA OKUSUN

Milleti kandırmayın.Mertse Yargıtay kararını canlı yayında okusun.Bunların koltuk derdi var.Hani Kılıçdaroğlu sen yolsuzluğa karşıydın.9 kişi Kandıra,da yatıyor bunun sebebi Sefa Sirmen bundan haberin yok mu?

İZMİT’TE CHP İLE AK PARTİ ARASINDA BAŞ BAŞA YARIŞ VAR

İzmit’te başa baş yarış var.Açık ara öndeyiz desek, gerideyiz desek doğru değil başa baş yarış var.Ak Parti bugün ki mitingle öne geçecek İzmit’te çok çalışkan Sirmen’in 15 yılda yaptığı hizmeleri beş yılda kazandırmış bir başkan var, diğer tarafta bir koltuğum olsun diyen Sirmen var.Şimdi İzmit’te bir koltuk derdinde, Sirmen oraya gelirse şehir ne kazanacak.İzmit’in heyecana ihtiyacı var.Sirmen’de heyecan görseydik İzmit için dertlenmezdik.İzmit’te MHP tabanını CHP kaydırmak için inanılmaz baskı var.Siyaseti dışarıdan dizayn etmeye çalışıyorlar.

YENİ STATDA KENTTE BİR SÜPER LİG TAKIMI OLACAK

Kocaelispor bizim kanayan yaramız.Şuanda Kocaelispor’un borcu 99 trilyon.Bugün Kocaelispor üzerinden siyaset yapanların mirası bu borç.Sirmen bu takımı 32 trilyon borçla bırakmış.Şuanda ciddi bir mücadele veriliyor.Özellikle Kocaelispor taraftarına seslenmek istiyorum.33 bin kişilik bir stat yapıyoruz.Biz Kocaelispor A.Ş olarak statımız bittiği zaman Süper Lig bir takımımız olacak.Stadyum bittiğinde Kocaelispor A.Ş olarak Fenerbahçe, Galatasaray ile maç yapacak.Kocaelispor’u istismar malzemesi olmaktan kurtaracağız.

KOCAELİSPOR’U BATIRAN SEFA SİRMEN

CHP’nin temel zihniyetin problem var.Kocaelispor’u batıran Sefa Sirmen.Uçan kuşa takımın borcu var.Kimin eli kimin cebi belli değil.99 trilyon borç var takımı batıran Sefa Sirmen, şampiyon yapacağım diyor.Gökteki yıldızları vaat ediyor.Seçim sonrası takımın yüzüne bakmaz.Tutamadığımız sözü vermedik.Kocaelispor A.Ş üzerinden bir Süper Lig takımını oluşturacağız.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız