CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20.4° C / 22° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

BAKAN ERGÜN BİLİM MERKEZİ’Nİ GEZDİ

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Seka alanındaki Bilim Merkezi ve Kağıt Müzesi inşaatında incelemelerde bulundu. İnşaat alan

13 Mart 2013 Saat: 15:31
BAKAN ERGÜN BİLİM MERKEZİ’Nİ GEZDİ
BAKAN ERGÜN BİLİM MERKEZİ’Nİ GEZDİ

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Seka alanındaki Bilim Merkezi ve Kağıt Müzesi inşaatında incelemelerde bulundu.

İnşaat alanını dolaşan Bakan Ergün ile Başkan Karaosmanoğlu, yetkililerden detaylı bilgi aldı.

PROJEDE DETAYLI İNCELEME
Eski Seka Kağıt Fabrikası'nın bulunduğu alanda yapımı devam eden Bilim Merkezi ve Kağıt Müzesi inşaatında incelemelerde bulunan Bakan Ergün ile Başkan Karaosmanoğlu'na Genel Koordinatör Adnan Bilgiç, Genel Sekreter Yardımcıları Tahir Büyükakın ve Ercan Yazıcı ile Fen İşleri Daire Başkanı Mustafa Altay eşlik etti. Bakan Ergün ile Başkan Karaosmanoğlu, inşaat alanında yaptıkları detaylı incelemelerin ardından, yetkililerden proje üzerinde brifing aldı.

BİLİM YAŞAYARAK ÖĞRENİLECEK
İnşaat alanında incelemelerde bulunan Bakan Ergün ile Başkan Karaosmanoğlu'na Bilim Merkezi ve Kağıt Müzesi'nin bir bilim üssü olmasının yanı sıra çocukların eğitim ve gelişimini destekleyen bir merkez haline geleceği ifade edildi. Yapılan açıklamaları dikkatle dinleyen ve inşaat alanında yapılan çalışmaları yerinde denetleyen Bakan Ergün, bilimin yaşayarak öğrenilmesinin önemine değindi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız