CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

sisli14.3° C / 17° C

sisli

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

BAHÇELİ'DEN ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER

MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Gündeminde İmralı ve Hakan Şükür vardı. CUMHURBAŞKANI GÜLE TEPKİ Herkes bilmelidir ki Hocalı bir milli gururdur. Günü geldiğinde hesabı

26 Şubat 2013 Saat: 11:35
BAHÇELİ'DEN ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER
BAHÇELİ'DEN ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER

MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Gündeminde İmralı ve Hakan Şükür vardı.

CUMHURBAŞKANI GÜL'E TEPKİ
Herkes bilmelidir ki Hocalı bir milli gururdur. Günü geldiğinde hesabı vereceklerdir. Hepimiz Ermeniyiz deyişini dile getirenlere Hocalı'nın bedduası hiç ayrılmayacaktır. Türk olmaktan utananların nefesi hiç şüphe etmesin kesilecektir.

ÖCALAN GÖRÜŞMELERİ
AKP hükümetinin PKK terör örgütü ve Öcalan ile yürüttüğü müzakereler her gün boyut almakta. Türkiye İmralı adasında sürdürülen pazarlığa kilitlenmiştir. Görülmektedir ki terörist başı adına çözüm adı verilerek tepeye çıkarılmıştır. AKP caninin kapı kulu haline gelmiştir. Bugüne kadar terör saldırılarıyla dilediklerini yaptıramayan örgüt beklentilerini Başbakan'la aynı çizgiye oturtmuştur. AKP hükümeti bir avuç eşkiyaya başı önde siyasi namusunu devretmiştir.

ERDOĞAN İMRALI SÜVARİSİ OLMUŞTUR
Erdoğan Öcalan'In özgürlüğünün garantisi, umut ışığı sunan İmralı süvarisi olarak PKK'nın takacağı nişana hak kazanmıştır. Gerektiğinde papaz elbisesi bile giymekten çekinmeyen birisi için ödül kazanmak yadırganmayacaktır. Erdoğan buna layık olmak için bütün gücünü sarfetmektedir.

İMRALI CANİSİ ANAYASAYA GİRDİ
PKK militanlarına af çıkararak devlet yönetilmez senin 1 yıl geçmesine rağmen devlet yönetiminin bir adabı vardır.

İMRALI'NIN TALEPLERİ
Birinci olarak İmralı canisinin çatışmasızlık sunacağı söylenmiştir. Şayet yeni bir çatışmasızlık kararı alınırsa bu diğerlerinden farklı olmayacaktır. İkinci olarak PKK militanlarının diğer ülkelere çekilmesi söz konusudur. Burada bulunan gerçek terörist kamplarının zaten sınır dışında olduğu gerçeğidir. PKK'lı teröristlerin değişik ülkelerde barındığını zaman zaman hatırlamasına rağmen bunu hasır altı etmektedir. Üçüncü olarak silah bırakma görüşmelerinin yapılacağı belirtilmektedir. Bunun neyin karşılığıında yapılacağı bilinmemektedir.

HAKAN ŞÜKÜR'ÜN AÇIKLAMALARINA TEPKİ
Otoyolları kapsayan özelleştirme işlemini önce sevinçle karşılamak sonra sinsi hesaplarla iptal etmek nedir? Sen istesen de milliyetçi olamazsın, sızlasan da milliyetçiliğin kapısından geçemezsin. Çünkü senin ne birikimin ne içinden çıktığın ideolojin ne de sicilin buna el vermez. Sen başkalarına hayranlıkla sekillenen hayranlıklarını Türk milliyetçiliğinde bulamazsın.

Bunun için Türk'üm diyemiyorsun. Türk Bayrağı'nı dahi ağzına alamayarak Türkiye Bayrağı'nda karar kılıyorsun. Unutma ki kendi değerlerine hürmet duymayanlar kimseden saygı beklememelidir. Şimdilerde AKP içinde Türk olmadıklarını hatırlayanlara sık rastlanmıştır.

ERTUĞRUL ÖZKÖK'ÜN TÜRKLÜK'TEN İSTİFASINA TEPKİ
Başbakan Erdoğan yanlışlarla dolu konuşmasında Merhum şairimizin Arnavut kökenli olmasını Türklükten çıkarmadığını da söyleyerek doğruya parmak basmıştır. Türklük bir ırkın değildir, yaşamış yaşanmış ve yaşanacak sosyolojik bir ihtişamın adıdır. Merhum Abdullah Cevdet 1906 yılında "Ben bir Kürt'üm fakat her şeyden evvel Türk'üm" demiştir. Bazı köşe başlarını tutanlar da Türklükten istifa ettiklerini açıklamıştır. Kim nereye giderse gitsin Türklük böyle şahsiyetler olmadan da değerinden bir şey kaybetmemiştir.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız