CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

AYHAN ZEYTİNOĞLU GÖREVİ DEVRALDI

Kentimizde kurulan ve çok önemli uluslararası ticaret merkezleri arasında yer alan KOSBAŞ ‘ın Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Kanık görevi bıraktı.İşlerinin yoğunluğunu gerekçe göstererek bu kararı a

28 Mart 2013 Saat: 11:50
AYHAN ZEYTİNOĞLU GÖREVİ DEVRALDI
AYHAN ZEYTİNOĞLU GÖREVİ DEVRALDI

Kentimizde kurulan ve çok önemli uluslararası ticaret merkezleri arasında yer alan KOSBAŞ ‘ın Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Kanık görevi bıraktı.İşlerinin yoğunluğunu gerekçe göstererek bu kararı alan Kanık’ın yerine ise Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu getirildi.

Kentimizde kurulan ve çok önemli uluslararası ticaret merkezleri arasında yer alan KOSBAŞ ‘ın Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Kanık görevi bıraktı.İşlerinin yoğunluğunu gerekçe göstererek bu kararı alan Kanık’ın yerine ise Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu getirildi.Öte yandan Kanık Şirketler Grubu , Şerif Kanık’ın başkanlığı bırakmasıyla birlikte Kosbaş’tan tamamen kopmuyor. Şirketin üst düzey temsilcilerinden biri Kosbaş yönetiminde yer alacak.

Yerli ve yabancı yatırımcıları bölgeye kazandırarak; yatırım çeşitliliği, iş hacmi ve istihdam artışını sağlamak amacıyla kurulan KOSBAŞ’ta özellikte son yıllarda kentin iş hacmini yükseltme noktasında önemli atılımlar gerçekleştirildi.

Arazi doluluk oranı yüzde 70 düzeylerine ulaşan Kosbaş’ın yönetiminde Ahmet BAYRAKTAR,Murat AYHAN,Turgay ENER,Cavit YÜCE,Hasan Tahsin TUĞRUL,Mehmet ESKİYAPAN gibi kentin büyük sanayi kuruluşlarının yönetim kurulu başkanları yer alıyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız