CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

az bulutlu16.47° C / 17° C

az bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

AYDIN ÜNLÜ: “KOMİAD HAYALİMDİ”

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, yeni yerine taşınan KOMİAD’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

7 Mart 2018 Saat: 19:14
AYDIN ÜNLÜ: “KOMİAD HAYALİMDİ”
AYDIN ÜNLÜ: “KOMİAD HAYALİMDİ”

Kocaeli Milliyetçi İş Adamları Derneği(KOMİAD) geçtiğimiz günlerde İzmit Ömerağa Mahallesi, Dündar Çiğit Sokak, Bilgisu Apartmanı, No:7, kat:3, Daire 6 adresinde bulunan yeni dernek binasına taşındı. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Aydın Ünlü’de yeni yerine taşınan KOMİAD’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında KOMİAD Başkanı Gürcan Kolay ve yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. 

KOCAELİ’DE YÖNETİME TALİP OLACAĞIZ

Ziyarette konuşan KOMİAD Başkanı Gürcan Kolay, “KOMİAD olarak bu binada konferanslar vereceğiz. Yeni iş yeri açan birisinin ne yapması gerekiyor. Bunlarla ilgili çalışmalar yapacağız. Mali işler konusunda desteklerimiz olacak. MARKA ve KOSGEB’den karşılıksız krediler nasıl alınır bu konuda çalışmalarımız olacak. İş sağlığı ve iş kanunu konusunda uzmanlar getireceğiz. Bu konularda bilgi vereceğiz. Kanunlar hakkında eğitim vereceğiz. Burada boş durmayacağız. Kocaeli’de yönetime talip olacağız. Dernek ve odalara eleman yetiştireceğiz. Arkadaşlarıma güveniyorum. Bu bir ekip çalışmasıdır. İl Başkanımızın üzerimizde çok büyük desteği ve katkısı var. Her zaman MHP İl Teşkilatı’nın yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi. 

KOMİAD BİZE GÜÇ VERECEK KOMİAD

benim hayalimdi. MHP’nin 2012’de kurulun yönetiminin hayaliydi. Bu hayali gerçekleştiren KOMİAD Başkanı Gürcan Kolay ve ekibine teşekkür ediyorum. Bunun devamında milliyetçi avukatlar derneği, doktorlardan oluşan KÜRŞAD derneği hayalimiz vardı. Bugün KOMİAD’I başardık. MHP kurumsallaşmalı sahada olmalı her yerde olmalı dedik. KOTO seçimlerinde mücadele etmek adına KOMİAD’ı kuralım, Baro seçimleri için milliyetçi avukatlar derneğini kuralım dedik. TTB’nin açıklamasını esee kınadık. Bu nedenle KÜRŞAD’I kurmayı istedik. MHP bir bölgede ben varım diyorsa bu STK’larla güçlü olmak zorunda. KOMİAD bize güç verecek. 2020’deki KOTO seçiminde belki KOMİAD’dan aday çıkacak. Ne mutlu türküm diyene diyen, tek bayrak tek devlet diyen, kırmızıçizgileri olan her iş adamına kapımız açıktık. KOMİAD bunu değerlendirerek eminim üye sayısını hatırı sayılır yere getirecektir. KOMİAD’ın yeni yerinin hayırlı olasını diliyorum” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız