FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

sağanak22.93° C / 24° C

sağanak

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Spor

Ayar’dan Gebzespor açıklaması

Sultanorhanspor Kulüp Başkanı İrfan Ayar, yaptığı yazılı basın açıklaması ile Gebzespor ile aralarını bozmak isteyenlere önemli cevap verdi.

16 Ağustos 2014 Saat: 17:27
Ayar’dan Gebzespor açıklaması
Ayar’dan Gebzespor açıklaması

Ayar’dan Gebzespor açıklaması

 

Sultanorhanspor Kulüp Başkanı İrfan Ayar, yaptığı yazılı basın açıklaması ile Gebzespor ile aralarını bozmak isteyenlere önemli cevap verdi. İşte Başkan Ayar’ın yayınladığı o mesaj:

 

Son günlerde Gebze spor ile kulübümüz arasında estirilmek istenen soğuk rüzgârlara karşılık açıklama yapma ihtiyacını kendimizde hissettik. Şunu ifade ederek sözlerime başlamak istiyorum; hiç kimse bu rüzgarda yangın çıkarmaya kalkmasın. Yangın çıkardıktan sonrada körükleyerek söndürmeye koşmasın.

Unutmayalım ki yangın çıkarmaya çalışanlar birgün o yangınların içinde kendileri de bulunabilirler. Bu düşünce ve davranış içinde olan insanları ne tarih nede bizler affederiz. Bizim Gebze Sporla, onun yönetimi ve taraftarı ile hiçbir sorunumuz yoktur ve de olmayacaktır. Gebze Sporun eski yöneticileri iyi bilir gerek şahsım gerekse de çalıştığım kurum olarak Gebze Sporun zor günlerinde çok sefer yanında yer alarak dayanışma içinde olduk. Buna karşılık Gebze sporun şahsıma verdiği plaketler hala ofisimin baş köşesinde durmaktadır.

Gebze Spor kurulduğu bugüne kadar türk futboluna sayısız sporcu kazandırmış köklü bir kulüptür.

Gebze Sultan Orhan Spor Kulübü ise çiçeği burnunda ülkesine ve milletine faydalı gençler yetiştirmeyi kendine amaç edinmiş; Yöneticisi, hocası, sporcusu, taraftarı ile etik kurallar çerçevesinde yönetilen bir kulüptür. Bizler kentlilik bilincini yerleştirme adına sanayi kenti olan Gebze’mizi spor kenti yapmak için çalışıyoruz. Bu konuda şehrimizin resmi kurumları, STKları, esnafı, sanayicisi, işadamları, spor kulüpleri velhasıl bütününü kapsayacak şekilde çalışmalar yapıyoruz. Bu duygu ve düşünceler ile Gebze Sporun 19 Temmuz 2014 tarihinde yapılacak olan Genel Kurulunun hayırlı olmasını diliyorum. Yeni seçilecek başkan ve Yönetim kuruluna şimdiden başarılar diliyorum.2014-2015 futbol sezonunda Gebze’mizin, Kocaeli’mizin, Ülkemizin bütün spor kulüplerine başarılı bir sezon geçirmelerini diliyorum.

Saygılarımla Kamu Oyuna Duyurulur.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız