CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu21° C / 21° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ARAS, KAMALAK İLE NE KONUŞTU ?

ARAS, KAMALAK İLE NE KONUŞTU ? İŞTE O DİYALOGLAR Saadet Partisi’nde yapılan olaylı kongre sonucu genel merkez tarafından desteklenen Sinan Ejderoğlu karşısında ezici üstünlük sağlayarak il başkanlı

10 Şubat 2013 Saat: 12:03
ARAS, KAMALAK İLE NE KONUŞTU ?
ARAS, KAMALAK İLE NE KONUŞTU ?

ARAS, KAMALAK İLE NE KONUŞTU ?

İŞTE O DİYALOGLAR

Saadet Partisi’nde yapılan olaylı kongre sonucu genel merkez tarafından desteklenen Sinan Ejderoğlu karşısında ezici üstünlük sağlayarak il başkanlığına seçilen MehmetAras partinin genel merkezine giderek burada genel başkan Mustafa Kamalak ile 3 saate yakın bir görüşme yaptı. Bu görüşmede partinin ağır toplarından Eski Adalet Bakanı Şevket Kazan ve merhum lider Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan ile ters düşen Oğuzhan Asiltürk de yer aldı.

Bu görüşmede Genel Başkan Kamalak ile İl Başkanı Mehmet Aras arasında ilginç diyaloglar yaşandı. İşte o diyalog.

MUSTAFA KAMALAK :MehmetBey,seçim sonunda Kocaeli teşkilatları 2 parça oldu.

MEHMET ARAS: Hayır sayın genel başkanım öyle bir şey yok.

MUSTAFA KAMALAK: Teşkilatta bölünmüşlük yaşandı sen onların abisisin il başkanlığı görevine devam edeceksin bu parçalanmış yapıyı düzeltmen için sana yetki veriyoruz.

MEHMET ARAS:Sayın genel başkanım bana yetki veriyorsunuz ama ; ben bunu tek başıma yapamam benim gizli ajandam yok.Arkadaşlarımla konuşmam gerekiyor bu konuyu.

KAMALAK:Seçimde Ejderoğlunu destekleyen 4 ilçe başkanı ayrı kalamaz bu durum huzursuzluk yaratır.Seçimlere bu şekilde giremeyiz.

MEHMET ARAS:Tamam sayın genel başkanım bu konuyu arkadaşlarımla masaya yatırıp değerlendirmesini yapacağız.

Yapılan bu görüşmede ayrıca İl Başkanı Mehmet Aras genel başkan Mustafa Kamalak’a parti teşkilatlarının toparlanmasının 3 yolu olduğunu ve bu doğrultuda çalışmasını sürdüreceğini söyleyerek parti genel merkezinden ayrıldı.Şimdi gözler Aras’ın çarşamba günü yapacağı il yönetim kurulu toplantısına çevrildi.Bakalım bu toplantıda Sinan Ejderoğlu’nu destekleyen Başiskele İlçe Başkanı Hızır Koral, Çayırova İlçe Başkanı İlhami Bayrak, Gebze İlçe Başkanı Nurettin Çelik ve Körfez İlçe Başkanı Recep Sarıdoğanile ilgili nasıl bir karar çıkacak bekleyip göreceğiz.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız