CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

sisli16.54° C / 17° C

sisli

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ARAS AJANS 9'DA CİVELEK'E CEVAP VERDİ

Kocaeli TV’de sabah canlı olarak yayınlanan Ajans 9’a konuk olan Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras, oldukça iddialı açıklamalarda bulundu. Aras, Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek için “o

5 Şubat 2013 Saat: 08:50
ARAS AJANS 9'DA CİVELEK'E CEVAP VERDİ
ARAS AJANS 9'DA CİVELEK'E CEVAP VERDİ

Kocaeli TV’de sabah canlı olarak yayınlanan Ajans 9’a konuk olan Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras, oldukça iddialı açıklamalarda bulundu. Aras, Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek için “o benim muhatabım değil, benim muhatabım Nihat” dedi.

Ajans 9’a canlı yayın konuğu olarak katılan Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras, Pazar günü gerçekleşen kongre ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Pazar günü Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak’a rağmen Kocaeli İl Başkanlığına aday olan ve seçilen Mehmet Aras, partide bazı değişikliklerin olması gerektiğini belirterek 8 ilçe başkanının desteğiyle aday olduğunu ve başkan olarak seçildiğini kaydetti.

Canlı yayının sonlarına doğru hararetlki açıklamalarını sürdüren Aras, kendisi hakkında söylemlerde bulunan Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek’in muhatabı olmadığını söyledi. Aras, “Civelek daha dün geldi. Benim muhatabım Nihat” diyerek Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün’ü işaret etti.

Saadet Partisi eski Genel Başkanlarından olan ve Has Parti’yi kurarak ayrılık yaşanan, son olarak da Ak Parti’ye geçen Numan Kurtulmuş’u da eleştiren Aras, “Numan’ın sicili bozuktu. Numan Kurtulmuş, bohçasını bağlayıp kaçtı” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız