CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı az bulutlu7° C / 7° C

parçalı az bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ARAP TURİSTLERİN CAZİBE MERKEZİ NERESİ?

Sakaryanın Sapanca ilçesi Arap turistlerin cazibe merkezi oldu. İlçeye her ay 500ün üzerinde Arap turistin geldiği öğrenildi.Yetkilinin yaptığı konuşmaya göre ise Arap turistlerin 2.cazibe merkezi Kar

26 Mart 2013 Saat: 10:02
ARAP TURİSTLERİN CAZİBE MERKEZİ NERESİ?
ARAP TURİSTLERİN CAZİBE MERKEZİ NERESİ?

Sakarya'nın Sapanca ilçesi Arap turistlerin cazibe merkezi oldu. İlçeye her ay 500'ün üzerinde Arap turistin geldiği öğrenildi.Yetkilinin yaptığı konuşmaya göre ise Arap turistlerin 2.cazibe merkezi Kartepe.

Arap turistlerin Sapanca'da rehberliğini yapan yetkili ise "Sapanca'ya sadece ben her ay 150-200 kişi getiriyorum. Bugün getirdiğimiz turistlerimiz ise Suudi Arabistan Cidde'den geliyor.

Geçen yıla göre firmamızın getirdiği Arap turist sayısında yüzde 60 bir artış oldu. Örneğin geçen yıl kış sezonunda hiç çalışmadık. Sadece yaz sezonunda turist getiriyorduk. Ama bu yıl yaz kış turist getiriyoruz. Sapanca'ya, firmamıza bağlı diğer arkadaşlarla beraber her ay yaklaşık 500 Arap turist getiriyoruz. Sapanca'nın tercih sebebi ise misafirlerimizin buranın halkından memnun olmaları, konaklama imkanları ve yer olarak ta çok temiz bir yer olması. Bir diğer tercih ettikleri bölgede ise Kocaeli Kartepe" diye konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız