FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

hafif yağmur14.54° C / 14.54° C

hafif yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

“AR-GE PROJE PAZARI VE TASARIM YARIŞMASI”

Türkiye otomotiv sektöründe ikinci kez gerçekleştirilen, Türkiye Otomotiv Sektöründe Ar-Ge Proje Pazarı ve Tasarım Yarışmasının tanıtımı, Kocaeli Üniversitesinde yapılacak. Türkiye otomotiv sektöründe

23 Aralık 2012 Saat: 11:47

Türkiye otomotiv sektöründe ikinci kez gerçekleştirilen, "Türkiye Otomotiv Sektöründe Ar-Ge Proje Pazarı ve Tasarım Yarışması"nın tanıtımı, Kocaeli Üniversitesi'nde yapılacak.

Türkiye otomotiv sektöründe ikinci kez gerçekleştirilen, 1 Aralık'ta başvuruları başlayan "Türkiye Otomotiv Sektöründe Ar-Ge Proje Pazarı ve Tasarım Yarışması"nın tanıtımı Kocaeli Üniversitesi'nde yapılacak.

KOÜ Teknoloji Fakültesi Konferans Salonu'nda 24 Aralık Pazartesi günü saat 10.00'da gerçekleştirilecek toplantıda Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği tarafından, Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi desteğiyle ikincisi düzenlenen yarışmanın kuralları ve kapsamı anlatılacak.

Tasarımcılar, mucitler ve değerli bir fikri olan herkes için, otomotiv sektörüyle ilgili çalışmalarını sunabilecekleri bir platform sağlayan yarışmanın başvuruları, 15 Mart 2013 tarihine kadar online olarak yapılabilecek.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız