FREKANS YENI
ORVELA
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
CAGIN GOZ 222

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu26.93° C / 28° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ANDY-AR SORDU...

Andy-ar araştırma şirketinin yapmış olduğu anket çalışmalarında ilçe belediye başkanları için de ilk 3 sıra belirlendi.Buna göre Kocaeli’nin ilçeleri arasında en başarılı belediye başkanı İzmit Beledi

23 Temmuz 2013 Saat: 12:44
ANDY-AR SORDU...
ANDY-AR SORDU...

Andy-ar araştırma şirketinin yapmış olduğu anket çalışmalarında ilçe belediye başkanları için de ilk 3 sıra belirlendi.Buna göre Kocaeli’nin ilçeleri arasında en başarılı belediye başkanı İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan oldu.Doğan’ı Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve Başiskele belediye başkanı Hüseyin Ayaz takip etti.

Yerel seçimler mart ayında yapılacak.Bir hayli zaman olmasına rağmen anket çalışmaları da hızla yürütülüyor. Andy-ar araştırma şirketinin 1 haziran ile 20 temmuz arasında yapmış olduğu anket çalışmasına göre Kocaeli genelinde 1.618 denek üzerinde yapılan araştırmada ilginç sonuçlar ortaya çıktı. 1 Büyükşehir 12 ilçe olmak üzere 13’ünün de Ak Partili olduğu Kocaeli’de ilçelere gidilerek “mevcut ilçe belediye başkanının çalışma performansından memnun musunuz” diye soruldu. Buna göre Kocaeli genelinde ilk 3’e, geçtiğimiz dönemlerde de yabancı olmadığımız isimler girdi.Andy-ar’ın araştırmasında İzmit’in yüzde 48.6’sının Nevzat Doğan’ı başarılı bulduğu, yüzde 42.4’ünün ise başarılı bulmadığı ve kısmen başarılı bulanların ise yüzde 9.0 oranında olduğu belirtildi.

Gebze’de halkın yüzde 46,9’u Adnan Köşker’i başarılı buluyor.Yüzde 44,2’si hayır cevabı verirken yüzde 8,9’u kısmen başarılı bulduğu yanıtını veriyor. Son günlerde yapmış olduğu jeotermal şehri Başiskele sloganıyla öne çıkan Hüseyin Ayaz için de Başiskele halkı yüzde 45.5 oranında evet oyu kullandı.Yüzde 40.1’lik bir hayır oyu bulunan Ayaz için yüzde 14.4’lük bir oran da kısmen başarılı görüşünde.

[imagebrowser id=86]

[KGVID]http://kocaelitv.com.tr/wp-content/uploads/2013/07/ILCELER.webm[/KGVID]

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız