FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ANAP " Erken Seçim İstiyoruz "

ANAP İl Başkan Yardımcısı Burak Çelik gazetelere basın bülteni servis etti. Çelik yaptığı yazılı açıklamada ilçelere atama yapacaklarını belirterek gündemdeki koalisyon görüşmelerine ilişkin açıklamalarda bulundu

26 Haziran 2015 Saat: 17:00
ANAP " Erken Seçim İstiyoruz "
ANAP " Erken Seçim İstiyoruz "

ANAP İl Başkan Yardımcısı Burak Çelik gazetelere basın bülteni servis etti. Çelik yaptığı yazılı açıklamada ilçelere atama yapacaklarını belirterek gündemdeki koalisyon görüşmelerine ilişkin açıklamalarda bulundu

1983 yılında kurulan ve 1996-2001 yılları arasında çeşitli koalisyon hükümetleri içerisinde yer alan Anavatan Partisi (ANAP) bir süredir devam eden sessizliğini bozdu. ANAP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Burak Çelik gazetelere yazılı bir açıklama gönderdi. Yapılan açıklamada gündemdeki konular ele alındı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Anavatan Partisi olarak tüm Türkiye'de il ve ilçelerde çalışmalarımız devam ediyor. İl ve ilçelerde örgütlenme çalışmalarımız sürüyor. Anavatan Partisi olarak yeni siyasi vizyon yeni bir felsefeyle yeni genç ve dinamik kadrolarla halkımızın huzuruna çıkmaya hazırlanıyoruz.

 

ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Halkımız Anavatan Partisi'ni özlüyor. Anavatan Partisi kadrolarıyla, yapılacak olan en erken seçimlerde halkımızın huzuruna çıkacak. En kısa zamanda ilimizde 4 ilçe ye atamalar yapacağız. Koalisyon için en istekli  ( HDP ve AKP ) MHP ve CHP koalisyona sıcak bakmaması MHP'nin HDP ile siyasi vizyon gereği uzak durması koalisyon kurmayı erteletiyor. Örnek insan ve örnek parti olmak, dürüst ve samimi olmak siyasette şarttır. Öncelikle insanlara bakış açımız ve genel ideolojimiz insana değer vermek adına olacaktır. Genç kardeşlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak geleceğine vatanına sahip çıkan bir gelecek için Kocaeli’de il ve ilçelerinde köy ve mahallelerinde geleceğe dayalı çalışmalar yapacağız.

 

GENÇLERE DEĞER VERECEĞİZ

Tüm siyasete adım atmak isteyen siyasete başlamak isteyen genç kardeşlerimizi anavatan partisi ne davet ediyorum. Biz dini değerlerine, bayrağına, kitabına, ülkesine ve milletine sahip çıkan bir gençlik hayal ediyoruz. Bunun içinde Kocaeli’de çalışmalara başlıyoruz. Kocaeli’nin tüm ilçelerinde köy ve mahallelerinde çalışmalar yapacağız. En kısa zamanda 12 ilçenin tamamına ilçe gençlik kolları başkanı atamasını yapacağız. Köy ve mahallerde gençlik temsilcileri ve gençlik araştırma komisyonu kuracağız. Böylelikle kısa bir sürede kötü yollara düşmüş gençleri tespit ederek teşkilatlarımıza davet edeceğiz.”

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız