FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu22° C / 22° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Anadolu Partisi Çok İddialı

Anadolu Partisi’nin örgüt yöneticileri ve milletvekili adayları, barajı aşacaklarına inandıklarını ifade ederek, “Hedefimiz iktidar” dedi

29 Mayıs 2015 Saat: 14:56
Anadolu Partisi Çok İddialı
Anadolu Partisi Çok İddialı

Anadolu Partisi’nin örgüt yöneticileri ve milletvekili adayları, barajı aşacaklarına inandıklarını ifade ederek, “Hedefimiz iktidar” dedi

Emine Ülker Tarhan’ın genel başkanlığını yaptığı Anadolu Partisi’nin örgüt yöneticileri ve milletvekili adayları, gazetemize bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette, İl Başkanı Bilal Dülger, İl Başkan yardımcıları Sedat İlyas Karal ve Cenk Aydın, İzmit İlçe Başkanı Hazret Beray Topçu, Gölcük İlçe Başkanı Volkan Erbatu, Başkan Yardımcısı Zeynep Yadın ile milletvekili adayları Nilgün Bagaç, Emine Sedef ve Mehmet Cüneyt Tüfekçioğlu hazır bulundu.

 

BU SEÇİM OLMASA DA

İddialı olduklarını fakat özellikle ulusal medyanın kendilerine ambargo uyguladığını belirten Dülger, “Parti kurulduğundan beri ulusal kanallara çıkamıyoruz. Fakat toplumun bize bakışı çok farklı. Özellikle Genel Başkanımız Emine Ülker Tarhan çok seviliyor” dedi. Anadolu Partisi’nin tek hedefinin iktidar olduğunu kaydeden Dülger, “Şunu çok iyi biliyoruz. Siyaset uzun soluklu bir yol. Bu seçim olmasa da, bir sonraki seçimde mutlaka hedeflediğimiz noktaya geleceğiz. Bu seçimde barajı aşmamız durumunda erken seçim olacak ve biz iktidara geleceğiz” dedi.

 

KIRMIZI ÇİZGİLERİMİZ

CHP ve MHP’nin oylarını kesinlikle bölmediklerini ifade eden Dülger, “Son 13 yılda biz mi vardık da oylarını böldük. CHP ve MHP iktidar olamıyor. Zaten Genel Başkanımız Emine Ülker Tarhan da bunu gördüğü için, aynı zamanda CHP’nin cumhuriyet ve Atatürk’ten koptuğu için istifa etti ve Anadolu Partisi’ni kurdu. Bizim üç tane kırmızı çizgimiz var: Bayrak, ulusal bütünlük ve dil. Bunlarla sorunu olmayan herkesi Anadolu Partisi’ne davet ediyoruz” diye konuştu.

 

TARHAN TANINIYOR

Partinin 1. sıra milletvekili adayı olan Nilgün Bagaç ise, çalışmalarının çok iyi gittiğini söyleyerek, “Halk Genel Başkanımız Emine Ülker Tarhan’ı iyi tanıyor ve seviyor. Fakat aynı oranda partimizi tanımadığını görüyoruz. Bu nedenle halkımıza partimizi anlatıyoruz. İlkelerimizi ve programımızı anlatınca vatandaşlardan destek istiyoruz” dedi. 

 

İKTİDAR OLACAĞIZ

Partinin 2. sıra milletvekili adayı olan Emine Sedef ise, çok yoğun bir saha çalışması içinde olduklarını vurgulayarak, “Son hafta ise genellikle kent merkezlerinde çalışma yapacağız. Türkiye’nin yüzde 53’ü kadın. Bu kadınları en iyi temsil eden lider de Emine Ülker Tarhan. Ona verilecek kadın desteği ile iktidar olacağız” şeklinde konuştu.

 

ÖNCELİK HUKUK

9. sıra milletvekili adayı Mehmet Cüneyt Tüfekçioğlu ise, öncelikli hedeflerinin Türkiye’de hukuku yeniden tesis etmek olduğuna dikkat çekerek, “Bizim çalışma noktamız, herkes için eşit adalet. Türkiye’de kişilere ve ideolojilere göre hukuk uygulanıyor. Bizler buna son vermek istiyoruz. Diğer taraftan halk ekonomik açıdan dar boğazda. En düşük geliri yoksulluk sınırının üzerine çıkarmak istiyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız