FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Ameliyat oldu ilaç bulamıyor

Mesane ameliyatı olan Erhan Güloğlu, operasyondan sonra kullanması gereken ve doktorun kendisine yazdığı ilaçları Türkiye’de bulamadığını söyledi. Güloğlu, “İlaçlarım Türkiye’de yok. Yurttaşındaymış. Acı çekiyorum” dedi.

27 Şubat 2015 Saat: 16:12
Ameliyat oldu ilaç bulamıyor
Ameliyat oldu ilaç bulamıyor

İzmit’te yaşayan 66 yaşındaki Erkan Güloğlu, 15 Şubat’ta Derince Tahsin Özbek Hastanesi’nde mesane ameliyatı oldu. Başarıyla geçen operasyondan sonra Erkan Güloğlu’nun doktoru, ameliyat sancılarını dindirmek ve hastalığın tekrar nüksetmemesi için ilaç yazdı. Ancak ameliyatın üzerinden on gün geçmesine rağmen 66 yaşındaki Güloğlu söz konusu ilaçları bulamadı. Çünkü doktorun yazdığı ilaçlardan Türkiye’de bulunmuyor.

 

ACI ÇEKİYORUM
Ameliyattan sonra ilaç bulamayan Erhan Güloğlu, ilaçlarını alamadığı için acı çektiğini ve hastalığının tekrar nüksetme tehlikesinde olduğunu söyledi. Güloğlu, “Ameliyat olduktan sonra doktorun yazdığı ilaçları çok aradım ama bulamadım. Çünkü ilaçlarım Türkiye’de yok. Yurtdışındaymış. Acı çekiyorum. İlaçları yurt dışından getirtmem gerekiyor. 20 gün daha bu ilaçları almazsam hastalığım nüksedecek” diye konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız