CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu10° C / 10° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ALMAN AYAK SAĞLIĞI MERKEZİ İZMİT’TE AÇILDI

Alman Ayak Sağlığı Merkezi İzmit Ömerağa Mahallesi Alemdar Caddesi’nde açıldı. Açılışa Kocaeli Vali Yardımcısı Mustafa Ünlüsoy, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Zekeriya Özak, Ak Parti İl Başkanı Ma

9 Mart 2013 Saat: 16:56
ALMAN AYAK SAĞLIĞI MERKEZİ İZMİT’TE AÇILDI
ALMAN AYAK SAĞLIĞI MERKEZİ İZMİT’TE AÇILDI

Alman Ayak Sağlığı Merkezi İzmit Ömerağa Mahallesi Alemdar Caddesi’nde açıldı. Açılışa Kocaeli Vali Yardımcısı Mustafa Ünlüsoy, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Zekeriya Özak, Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, siyasetçiler ve işadamları katıldı.

Açılış töreninde konuşma yapan Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Zekeriya Özak bu merkeze Kocaeli’nin ihtiyacı olduğunu dile getirdi.Vali Yardımcısı Mustafa Ünlüsoy ise insan sağlığına hizmet edecek olan merkezin kurucularına girişimlerinden dolayı teşekkür etti.Konuşmaların ardından açılış kurdelesi protokol üyeleri tarafından kesildi. Ardından sağlık merkezi gezildi. Alman Ayak Sağlığı Merkezi Genel Koordinatörü İlkay Ergül ayak sAğlığının önemine değinirken ayak bakımının nasıl yapıldığını ise uygulamalı olarak gösterdi.

Diyabet hastalarının ayak bakımlarının da yapıldığı merkezin ilk müşterisi ise ilgiden oldukça memnundu. Alman Ayak Sağlığı Merkezi Genel Müdürü İbrahim Tetik ayak sağlığının önemine dikkat çekerken açılan bu merkezin Kocaeli’nin önemli bir ihtiyacına cevap vereceğini dile getirdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız