FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Ali Ufuk Yaşar’a Başkan’dan Övgü

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Petrol-İş Genel Başkanı seçilen Ali Ufuk Yaşar’ı ziyaret etti. Karaosmanoğlu, “Bu başarıda emek var” dedi

20 Kasım 2015 Saat: 12:05
Ali Ufuk Yaşar’a Başkan’dan Övgü
Ali Ufuk Yaşar’a Başkan’dan Övgü

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Petrol-İş Genel Başkanı seçilen Ali Ufuk Yaşar’ı ziyaret etti. Karaosmanoğlu, “Bu başarıda emek var” dedi

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikası (Petrol-İş) Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar’ı ziyaret etti. 5 Eylül’de yapılan 27. Olağan Genel Kurul’da genel başkanlığa seçilen Yaşar’ın, Kocaeli’nin yetiştirdiği bir değer olduğunu ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, “Petrol-İş’in genel başkanı seçilmesinden dolayı Ali Ufuk Yaşar kardeşimi tebrik ediyorum. İnanıyorum ki, çok başarılı olacaktır. Hem ülkemize, hem de işçimize faydalı sendikacılık yaparak güzel vatanımızın ilerlemesine katkı sağlayacaktır. Ali Ufuk Bey’in genel başkanlığa seçilmesi, kendisinin ve ekibinin büyük emeğiyle olmuştur. Bu güzel ve başarılı yürüyüşte Kocaeli kentinin katkısı da büyüktür” dedi.

 

YILLARIN EMEĞİ

Başarının ve çalışkanlığın sonucu olarak Kocaeli’den bir ismin bu göreve gelmesinin şehrimizde yaşayan her insanı mutlu ettiğini ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, “Sabır ve çalışkanlık bir araya geldiğinde, şehrimizin güzel bir ismi çok önemli bir sendikanın başına gelmiştir. İnanıyorum ki, işçimiz ve işverenimiz kol kola mutlu bir şekilde üretim yaparak ve aynı zaman birbirlerini koruyarak güzel Türkiye’mize hizmet edecekler” açıklamasını yaptı.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikası (Petrol-İş) Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar da, Karaosmanoğlu’nun ziyaretinden dolayı onur duyduklarını ifade ederken, “Başkanımızın Kocaeli için hizmetlerini biliyoruz. Kendilerini tebrik ediyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımızın bizleri nezaket gösterip ziyaret etmesinden dolayı şahsına bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız