CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ALİ HAYDAR BULUT GOSB BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN AYRILDI

2009 yılından beri GOSB Bölge Müdürlüğü görevini sürdüren Ali Haydar Bulut istifa etti. Bulut’un istifa etmesiyle yerine, GOSB Mali Genel Kurulu’na kadar vekâleten GOSB Yapı Müdürü Zeynep Nil Sönmez a

11 Nisan 2013 Saat: 18:38
ALİ HAYDAR BULUT GOSB BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN AYRILDI
ALİ HAYDAR BULUT GOSB BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN AYRILDI

2009 yılından beri GOSB Bölge Müdürlüğü görevini sürdüren Ali Haydar Bulut istifa etti. Bulut’un istifa etmesiyle yerine, GOSB Mali Genel Kurulu’na kadar vekâleten GOSB Yapı Müdürü Zeynep Nil Sönmez atandı.

2009 yılı Kasım ayından bu yana GOSB Bölge Müdürü olan A. Haydar Bulut, görevinden istifa etti. Bölge Müdürlüğü’ne, GOSB Mali Genel Kurulu’na kadar vekâleten GOSB Yapı Müdürü Zeynep Nil Sönmez atandı.

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Kanıöz, yaptığı açıklamada A. Haydar Bulut’un, farklı bir kulvarda ilerlemek için istifa ettiğini belirtti. Yönetim Kurulu olarak kendisinin bu talebine saygı duyduklarını, ancak bir yıl süreli danışmanlık yapması kaydı ile istifasını kabul ettiklerini belirten Kanıöz, bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar için kendisine teşekkür etti.

A. Haydar Bulut ise yaptığı açıklamada, ülkemizin önde gelen OSB’lerinden olan GOSB’da görev almaktan gurur duyduğunu belirterek, Bölge Müdürlüğü yaptığı dönemde çalıştığı tüm Müteşebbis Heyet, Yönetim Kurulu Başkan ve üyelerine, katılımcılara, mesai arkadaşlarına kendisine gösterdikleri güven ve verdikleri destek için teşekkür etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız