FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

gök gürültülü hafif yağmurlu18.54° C / 19° C

gök gürültülü hafif yağmurlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

AKP'liler İl Binasında Bayramlaştılar

AKP'de ilçelerin bayramlaşma programı sonrasında il teşkilatı da bayramlaştı

17 Temmuz 2015 Saat: 12:57
AKP'liler İl Binasında Bayramlaştılar
AKP'liler İl Binasında Bayramlaştılar

Parti binası önünde yapılan bayramlaşmaya Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, ilçe başkanları, milletvekilleri, eski milletvekili Mehmet Ali Okur'un yanı sıra parti üyeleri de katıldı. Gebze ilçe başkanı Hasan Soba bayramlaşma programına Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu ile birlikte geldi. Bayramlaşmaya gelenlere kolonya ve çikolata ve baklava ikramında bulunuldu. AKP'lilerin bayramlaşma programına beklenenin altında ilgi oldu.

 

HELALLEŞME BAYRAMI

Bayramlaşmada ilk olarak il başkanı Şemsettin Ceyhan konuştu. Ceyhan, "Yorulmadna sıkılmadan çalışan partinin kuruluşundan bu yana hizmet eden kardeşlerimizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum, hepiniz hoşgeldiniz. Mübarek üç ayların başlaması ile oluşan manevi havamız bugün  yerini bayram coşkusuna bıraktı. Bayralar bizi bir araya getirir, küskünlükleri ortadan kaldırır. Başbakanımızın da dediği gib bu bayram helalleşme bayramıdır. Bu güzel çalışmalarını ortaya teşkilat mensuplarına   teşekkür ederim. Bayramlaşmadan sonra ortaya çıkan tabloya göre çalışmalarımıza devam edelim" dedi.

 

'DAHA KUCAKLAYICI...'

Ardından Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, partilileri selamladı. Ardından Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Nihat Ergün, "Toplumuhn akp ye olan ilgisi artıyor. Türkiye'de  siyasetin taşıyıcılığı yapacağını göstermektedir. İleriki süreçte ülkenin siyasetinin gelişmesinin belirleyici gücü yine AKP olacaktır. Ama bu dönem biraz daha kucaklayıcı olmak ve arklı kesimler ile bir araya gelmEk, müsait bir ortamı oluşturmak zarureti doğmuştur. AKP bunları da yapacak gücü vardır. Önümüzdeki bayramı daha iyi  bir şekilde kutlamış oluruz" dedi.

 

SEÇİM SONRASI İLK BAYRAM

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Bu yıl en uzun orucu tuttuk. Kendimi önümüzdeki nimetlere ulaşamayanların yerine koyduk. Partimizi gündüğümüz gnden b yana fakirlerin dostu olduk. AKP fakirlik düşmanı bir partidir. Fakir kalana kadar mücadele edeceğiz. Fakirin dostu ama fakirliğin düşmanıyız. Bu ylda hamdolsun teşkilatlarımız ile birlikte sevinçliyiz, aynı zamanda buruğuz. Bayram sevincimizi gölgeleyen gelişmeler var. Değerli arkadaşlarım 7 haziran'dan sonra ilk  bayramımızı kutluyoruz. En büyük mücadeleyi verdiniz. 7 Haziran sonuçları Kocaeli teşkilatları açısından, belki istediğimiz başarıyı elde edemedik ama ülke genelinde nisbi başarıyı tutturduk.

 

ÖNCELİĞİMİZ KOALİSYON HÜKÜMETİ

"Hangi seçmenimiz bize oy verirken bugün vermedi, bunun değerlendirmesini yapıyoruz. Bunun sonucunda da eksikliklerimizi tespit edip, ortadan kaldırmak için gayret göstereceğiz.  Şimdi koalisyon görüşmeleri var. Bir an önce ülkemizi hükümete kavuşturmak istiyorz. Arzumuz sürdürebilir koalisyon hükümeti kurmaktır. Hiçbir partinin bize kırmızı çizgi ile yaklaşmasını istemiyoruz.  Önceliklerimizden taviz verecek değiliz, ülkemizin geleceği için fedakarlık yapacağız. AKP'nni prensipleri doğrultusunda hükümet kurma temel hedefimiz olacak. Bu yapılırsa hükümet kurulmuş olur. Bu olmazsa emaneti millete teslim etmeye hazırız. Türkiye bir seçim daha yaşaarsa buna en hazırlıklı olan Kocaeli teşkilatıdır" dedi.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız