CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20.53° C / 21° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

​AKAR’VALİDEN OLURU ALDIK KAMPÜSÜ KURACAĞIZ’

KIZILAY, Vali Ercan Topaca’nın göstereceği alana içinde lojistik merkezi, bölge kan merkezi ve 10 metrekare kapalı depoların yer alacağı Kampüs kuracak. Kızılay Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, “Kocael

30 Mart 2013 Saat: 15:17
​AKAR’VALİDEN OLURU ALDIK KAMPÜSÜ KURACAĞIZ’
​AKAR’VALİDEN OLURU ALDIK KAMPÜSÜ KURACAĞIZ’

KIZILAY, Vali Ercan Topaca’nın göstereceği alana içinde lojistik merkezi, bölge kan merkezi ve 10 metrekare kapalı depoların yer alacağı Kampüs kuracak. Kızılay Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, “Kocaeli gelişi güzel bir yer değil, zamanında büyük acılar yaşadık” dedi.

KIZILAY Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, Sakarya ve Kocaeli’de ki Kızılay Şube başkanları ve üyeleri ile birlikte Lastik İş Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen Bölge Toplantısı’na katıldı.

Kızılay genel başkanı ahmet Lütfi Akar, Kocaeli’de zamanında büyük acılar yaşadıklarını ve gelişi güzel bırakılacak bir yer olmadığını söyleyerek, “Bu konuda Valimizle sabah konuştuk. Buraya bir kampüs kurmak istiyoruz. Kendisinden oluru aldık” dedi. Vali Topaca’nın kendilerine yer tahsisi yapacağını belirten Akar, kurulması palnlanan kampüsle ilgili bilgi verdi.maddi yönden sıkıntılarnın olamadığı söyleyen akar hemen inşaata başyacaklarını ifade etti. Akar, “kocaeli’de 25 bin çadır stokuna ulaştıktıklarını Bunun da yaklaşık 150 bin kişinin ihtiyacını sağlayacak. ‘ dedi. Ahmet Lütfi Akar, daha sonra Kızılay’ın Kocaeli’deki bağışçılarına plaket ve rozet takdim etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız