CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu17.33° C / 17.33° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

AKAR HÜKÜMETE YÜKLENDİ

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar AKAR ‘’YERALTI SULARI HAKKINDA KANUN İLE KAMULAŞTIRMA KANUNUNDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KANUN TEKLİFİ’’ üzerinde söz alarak bu yasanın vatandaşların mülkiyet haklar

18 Şubat 2013 Saat: 15:05
AKAR HÜKÜMETE YÜKLENDİ
AKAR HÜKÜMETE YÜKLENDİ

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar AKAR ‘’YERALTI SULARI HAKKINDA KANUN İLE KAMULAŞTIRMA KANUNUNDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KANUN TEKLİFİ’’ üzerinde söz alarak bu yasanın vatandaşların mülkiyet haklarını elinden alan bir yasa olduğunu belirterek Büyükşehir yasasından sonra bu yasa ile de vatandaşın haklarının gasp edildiğini belirtti.

Yüksek Hızlı Tren projesine de değinen AKAR Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel EROĞLU’ na hitap ederek , Sayın Bakan; size soruyorum bu taş ocağına izin verecek misiniz? dedi. Bakan EROĞLU’na daha öncede bu soruyu soran AKAR ‘a EROĞLU netlik yok demişti.

Son zamanlarda adı yargıyı etkilemeye yönelik konuşmaları ile anılan AKP Grup Başkan Vekili ELİTAŞ’ a da seslenen AKAR madem çok samimisiniz gelin Maşukiye de taşocağı açılmaması için mücadele edin dedi.

AKAR’ın açılması planlanan taşocağını meclis gündeminden sonra önümüzdeki hafta TCDD KİT Alt Komisyonu toplantısında da gündeme getirmesi bekleniyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız