FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

sağanak25.62° C / 27° C

sağanak

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Akademi Hastanesi’ne üç yeni doktor

Kocaeli’nin ilk özel hastanesi olarak faaliyetine başlayan ve 14. yılının içerisinde olan Özel Kocaeli Akademi Hastanesi’nde, alanlarında uzman üç yeni doktor kadroya eklendi.

19 Mart 2015 Saat: 16:51
Akademi Hastanesi’ne üç yeni doktor
Akademi Hastanesi’ne üç yeni doktor

Akademi Hastanesi, geçen yıl temmuz ayında geçtiği yeni hizmet binasında 103 hasta yatağı, toplam 34 yoğun bakım yatağı, 4 ameliyathanesi ve 24 saat anjio imkanı ile faaliyetlerini başarı ile sürdürüyor. 25 branşta 45 hekim ile hizmet vermeye devam eden Özel Akademi Hastanesi’nde üç yeni hekim kadroya dahil oldu.

 

SİNİR CERRAHİSİ UZMANI

Kentimizde tecrübesi, kişiliği ile sevilen ve sayılan hekimlerinden Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Daimoğlu, artık Akademi Hastanesi’nde

hizmet vermeye başladı. 1975 yılında İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi mezunu olan Daimoğlu, uzun yıllar İstanbul Bolu ve Kocaeli illerinde hastalarına hizmet verdi.

 

BRONSKOPİ YAPILACAK

Kadroya dahil edilen bir başka hekim ise yine kentimizin yakından tanıdığı Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Mustafa Yetiş oldu. 1971 doğumlu olan Yetiş, uzun yıllar Kocaeli Devlet Hastanesi ve Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi’nde görev yaptı. Solunum hastalıklarında ve bu rahatsızlıkların yoğun bakım sürecinde, bronşial endoskopik incelemeler ve uyku bozukluklarında uzman olan Uzm. Dr. Mustafa Yetiş’in ile hastanede bronkoskopi işlemi de yapılmaya başlandı.

 

OBEZİTE CERRAHİSİ

Son olarak 1979 doğumlu, Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Genel Cerrah Op. Dr. Deniz Gülhan kadroya dahil oldu. Tüm genel cerrahi operasyonlarının yanı sıra obezite cerrahisi yapan ve bu konuda başarısı ile tanınan Gülhan, mide katlama, tüp mide operasyonları ile obezite hastalarının yaşam standartlarını iyileştirme konusunda kendilerine yardımcı olacak.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız