CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu19.46° C / 20° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

“AK PARTİLİLER KARŞIMIZA ÇIKSIN KONUŞSUN”

Son günlerde moda olan sosyal paylaşım sitelerinde artık ünlülerin yanı sıra siyasilerde sıklıkla kullanır oldu. İlimizdeki siyasilerde sosyal paylaşım modasına uydular. CHP Kocaeli milletvekili Hurşi

3 Şubat 2013 Saat: 14:37
“AK PARTİLİLER KARŞIMIZA ÇIKSIN KONUŞSUN”
“AK PARTİLİLER KARŞIMIZA ÇIKSIN KONUŞSUN”

Son günlerde moda olan sosyal paylaşım sitelerinde artık ünlülerin yanı sıra siyasilerde sıklıkla kullanır oldu. İlimizdeki siyasilerde sosyal paylaşım modasına uydular. CHP Kocaeli milletvekili Hurşit güneş sosyal paylaşım sitesinden ak partililere hodri meydan davetinde bulundu.

Sosyal paylaşım sitelerini artık ünlülerin yanı sıra siyasilerde sıklıkla kullanır duruma geldi. Sosyal paylaşım sitesini etkin kullanan siyasetçilerin başında MHP Kocaeli milletvekili lütfü Turkkan ve CHP Kocaeli milletvekili Hurşit güneş geliyor.

Güneş son zamanlarda özelikle iktidar sözcülerine sosyal ağlar üzerinden yükleniyor. Hürşit güneş son paylaşımlarda televizyonlara çıkan ak partililere yüklendi. “AKP'li sözcülere hodri meydan! Televizyonlarda tek kale maç yapmasınlar. Gelsinler karşımıza”. Diyen güneş ak partililere birlikte televizyona çıkma teklifinde bulundu.

Başbakanın neden sıklıkla katara gittiğini de sorgulayan güneş, ak partililere özellikle Suriye konusunda yüklendi.

Sayın Çelik Başbakan'ın neden sıklıkla Katar'a gittiğini hiç anlatmıyor. Varsa yoksa duble yollar. Katar'da ne var da hep oraya gidiliyor.

Suriye'de binlerce insanın öldürüldüğü sşlahları El kaide unsurlarına kim dağıttı.

Dünyanın her demokratik ülkesinde parti içindeki tartışmalar desteklenir. Bizde ise aksine. Çünkü AKP'de demokrasi yok, ortaya çıkmasın diye Örtülü ödenek neden patladı? Suriye'den.. Katar'da ne var? Ortak var.. CHP olarak bunu biliyoruz.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız