FREKANS YENI
ORVELA
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
CAGIN GOZ 222

KOCAELİ Hava Durumu

az bulutlu27.54° C / 28° C

az bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

AK PARTİ'DE NÖBETÇİ VEKİL SIRASI MI KARIŞTI ?

Ak Parti İl teşkilatı tarafından başlatılan nöbetçi vekil uygulamasında sıra Zeki Aygün’de.Fakat; Aygün daha iki hafta önce bu görevini yerine getirmişti. Ak parti Kocaeli Teşkilatı tarafından başlatı

18 Ocak 2013 Saat: 10:18
AK PARTİ'DE NÖBETÇİ VEKİL SIRASI MI KARIŞTI ?
AK PARTİ'DE NÖBETÇİ VEKİL SIRASI MI KARIŞTI ?

Ak Parti İl teşkilatı tarafından başlatılan nöbetçi vekil uygulamasında sıra Zeki Aygün’de.Fakat; Aygün daha iki hafta önce bu görevini yerine getirmişti. Ak parti Kocaeli Teşkilatı tarafından başlatılan nöbetçi vekil uygulaması devam ediyor.Her hafta bir milletvekili il binasına saat 11:00’de gelerek vatandaşın sorunlarını dinleyip o sorunlara çözüm yolları arıyor.

2 HAFTA GEÇMEDEN YENİDEN NÖBET TUTACAK

Geçtiğimiz hafta il binasında Milletvekili Fikri Işık nöbetçiydi.Bu hafta ise sıra Zeki Aygün’de. Fakat, Aygün daha iki hafta önce bu görevini yerine getirmiş parti binasında vatandaşlarla bir araya gelmişti.Geçen iki haftanın ardından bu hafta da yine Zeki Aygün nöbetçi.Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün’ün bu uygulamanın dışında bırakıldığını düşünürsek Zeki Aygün’e altı haftada bir sıra gelmesi gerekiyor.Peki ikinci haftanın ardından neden yeniden Zeki Aygün nöbetçi oldu? Şimdi bu sorunun cevabı merak ediliyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız