FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı az bulutlu21.47° C / 22° C

parçalı az bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

AK Parti Sandık Müşahitlerini Eğitiyor

AK Parti İl Başkanlığı, sandık müşahitlerinin eğitimlerine başladı. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Sandıklara sahip çıkacağız” dedi

6 Ekim 2015 Saat: 14:38
AK Parti Sandık Müşahitlerini Eğitiyor
AK Parti Sandık Müşahitlerini Eğitiyor

AK Parti İl Başkanlığı, sandık müşahitlerinin eğitimlerine başladı. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Sandıklara sahip çıkacağız” dedi

AK Parti İl Başkanlığı, 1 Kasım seçimleri öncesinde sandık müşahitleri eğitimlerine Darıca ve Gebze’den başladı. Darıca’da kadın ve genç Gebze’de ise ana kademe sandık müşahitleri eğitimlerine katılarak konuşma yapan Ceyhan, 7 Haziran seçimlerinde milletin verdiği mesajı iyi aldıklarını ve seçimlerin ardından bu mesaja uygun tüm çalışmaları yaptıklarını ifade etti. Ceyhan, 4 Ekim’de açıklanan seçim beyannamesini milletin ve memleketin talepleri doğrultusunda olduğunu, tam manasıyla işçinin, emekçinin, emeklinin, askerin, polisin, öğretmenin, çiftçinin beklentilerini karşıladığını vurguladı. Seçim beyannamesinin de açıklanmasının ardından seçim çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirten Ceyhan, “Milletimizin beyannamemizden memnun olduğunu gözlemliyoruz” dedi.


SANDIKLARA SAHİP ÇIKACAĞIZ
Uhud savaşından yaşananlardan örnek vererek konuşmasına devam eden Ceyhan, “Allah Müslümanlara emsal olsun diye Uhud’u yaşattı, bizler de yaşadıklarımızdan ders çıkararak, sandıklarımıza sahip çıkmalıyız, o gün okçular o tepeyi bırakmasalardı zafer yaşanacaktı ancak, tepeyi terk ettikleri için Müslümanlara emsal olan bir vaka gerçekleşti. Bizler de 1 Kasım’da aynı vakayı yaşamamak için sandıklarımızı terk etmeyecek, sandıklara AK giren 1 oyu dahi zayi etmeyeceğiz” dedi.


2002’DEN BU YANA SESSİZ DEVRİM
AK Parti’nin bir reform hareketi olduğunu ifade eden Ceyhan, “AK Parti bu özelliğiyle 2002'den bu yana sessiz bir devrim gerçekleştirmiş ve toplumun her kesimin kuşatan kapsamlı bir reform hareketini öncülük etmiştir. Bu reform hareketini erdem ülkeleriyle bütünleştirmiş, geleneğimizden gelen erdem ve ahlaki ilkelerle bugünkü çağdaş toplumun gerektirdiği reform özelliklerini bünyesinde barındırmıştır. AK Parti halkın içinden, toplumun bağrından çıkmış bir harekettir” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız