FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu22.47° C / 23° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

AK PARTİ İLÇE TOPLANTISINDA GÖVDE GÖSTERİSİ

AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı, Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı’nda düzenlediği, 47. Daraltılmış İlçe Danışma Meclisi toplantısında yine gövde gösterisi yaptı. Toplantıya Kocaeli Milletvekili Zeki Ayg

21 Ocak 2013 Saat: 10:56
AK PARTİ İLÇE TOPLANTISINDA GÖVDE GÖSTERİSİ
AK PARTİ İLÇE TOPLANTISINDA GÖVDE GÖSTERİSİ

AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı, Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı’nda düzenlediği, 47. Daraltılmış İlçe Danışma Meclisi toplantısında yine gövde gösterisi yaptı. Toplantıya Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek ve İl Yönetim kurulu, Gölcük Belediye Başkan Vekili İsmail Gençdemir, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve yönetim kurulu, AK Parti Gölcük İlçe Kadın Kolları Başkanı Hilmiye Gövez ve yönetim kurulu, AK Parti Gölcük İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ziya Yıldız ve yönetim kurulu, Derince,Başiskele, Dilovası, Körfez, Gebze, Darıca, Çayırova ve Karamürsel ilçe başkanları, İl Yönetim Kurulu üyeleri, İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri, Mahalle ve Köy temsilcileri tam kadro katıldılar.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, konuşmasında AK Parti Gölcük İlçe Başkan’ı Sedat Yücel ve ekibi ile alt kademe teşkilatlarına yaptıkları çalışmalar için teşekkür etti. Milletvekili Zeki Aygün, Başbakanımızın neden teşkilatlara çok önem verdiğini, bu akşam bir kez daha anladım. AK parti’nin başarısındaki sır işte bu teşkilatlanmanın ardında yatıyor. Başarının 3 ana önemli noktası vardır. 1.si sevgi, 2.si saygı, 3.sü ise iletişimdir.

Bunları iyi yaparsak, başarı zaten kendiliğinden gelir. Sizlerden çalışmalarınızda daha çok halk inmenizi istiyorum. Çünkü AK Parti halkın partisidir.Hepinize yapmış olduğunuz başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Son konuşmayı AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mamut Civelek yaptı.Başkan Civelek ,konuşmasında genel olarak ülke gündemine ve partisinin yaptığı çalışmalarına değinerek, “Geçmişe bakılırsa ülkemizin nerden nereye geldiğini çok net görebiliyoruz. Yeni yılda ilk toplantımızı, Gölcük’te gerçekleştiriyoruz. Bu sıcak ortam ve siz güzel insanlarla birlikte olmak en mutlu anımızdır.

Çünkü ben burada yoklamaya baktığımda, toplantıya gelmesi gereken 169 kişiden 149 kişi katılmıştır. Buda büyük bir başarının göstergesidir. Değerli arkadaşlar, tam 10 yıl geçti ve bu günkü durumu ile geçmişi değerlendirdiğimizde ülkemiz büyük bir gelişme gösterdi.10 öncesine bakılırsa, geçmişi karanlık bir ülkeydik. Bu gün başımızda bir terör belası var. Biz bu terör belasından kurtulmak için, milli birlik projesi kapsamında çözüm aramaya başladık. Hamdolsun, bu milli beraberlik projesi kapsamında çözülme aşamasında gayet iyi bir yol alıyor. Hani Diyorlar ya, “Devlet nasıl İmralı’ya gidip görüşme yapacak diye. Eğer bu görüşmede akan kanlar duruyorsa, bir daha analar ağlamıyorsa, Tabiki Devlet İmralı’ya gidip görüşmeler yapacak ve barışı sağlayacak. Bu bir barış sürecidir bu süreç devam edecektir dedi. bu terör belasından kurtulmak için, milli birlik projesi kapsamında çözüm aramaya başladık. Hamdolsun, bu milli beraberlik projesi kapsamında çözülme aşamasında gayet iyi bir yol alıyor. Hani Diyorlar ya, “Devlet nasıl İmralı’ya gidip görüşme yapacak diye. Eğer bu görüşmede akan kanlar duruyorsa, bir daha analar ağlamıyorsa, Tabiki Devlet İmralı’ya gidip görüşmeler yapacak ve barışı sağlayacak. Bu bir barış sürecidir bu süreç devam edecektir dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız