FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu19.47° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

AK Parti Gençlik Kollarına Sandık Eğitimi Verildi

AK Parti İzmit Gençlik Kolları Sandık Eğitim Toplantısı’nda konuşan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hasan Tandoğan, “AK Parti’ye gönül veren tüm kardeşlerimizle sandığa sahip çıkacağız” dedi

26 Ekim 2015 Saat: 12:13
AK Parti Gençlik Kollarına Sandık Eğitimi Verildi
AK Parti Gençlik Kollarına Sandık Eğitimi Verildi

AK Parti İzmit Gençlik Kolları Sandık Eğitim Toplantısı’nda konuşan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hasan Tandoğan, “AK Parti’ye gönül veren tüm kardeşlerimizle sandığa sahip çıkacağız” dedi

AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları tarafından düzenlenen sandık eğitim toplantısı Yunus Emre Kültür Merkezi’nde yapıldı. Sandıklarda görev yapacak müşahitlerin yer aldığı programa gençler yoğun katılım sağladı. İl Başkan Yardımcısı Yusuf Akın’ın eğitim verdiği toplantıya aynı zamanda İlçe Başkanı Ali Korkmaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, İlçe SKM Başkanı Erdoğan Şentürk, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hasan Tandoğan ve çok sayıda genç müşahit katıldı. Yaklaşık 2 saat süren sandık eğitiminde, sandık başında dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgilendirme yapıldı.


SAĞLAM EKİPLERLE DEVAM
Programın açılışında konuşan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hasan Tandoğan, AK Parti teşkilatlarında gençlerin bir lokomotif vazifesi gördüğü vurgusunu yaparak, “Gençler çok önemli bir faktör. Bitti diye bahsedilen bir davada tüm teşkilatlarımızla, genç kadrolarımızla daha güçlü, daha sağlam ekiplerle yolumuza devam ediyoruz. Amacımız, yeniden tek başına iktidar olarak ülkemizi yeniden istikrara kavuşturmaktır” dedi.


BİRLİK VE BERABERLİK VAR

Sandıklarda görev çok kutsal bir vazife olduğunun altını çizen Tandoğan, “Her sandıkta gözlemcilik yapacak birer tane sandık müşahidi genç kardeşimiz bulunacak. Seçim günü AK Parti’ye gönül vermiş tüm kardeşlerimizle sahada olacağız ve sandıklarımıza sahip çıkacağız. Çünkü bizler büyük bir sevda ve aşkla başlayan bir şiirin mısralarıyız. Bu davanın hamuru, zorluklar ve çileler ile yoğrulmuştur. Her zor güne ve kötü geçen güne göğsümüzü gerecek gücümüzü yeniden kazanacak birlik ve beraberliğe sahibiz” diye konuştu.


EMEKLER BOŞA GİTMEYECEK

AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman da, İzmit gençliğine güvenin tam olduğunu belirttiği konuşmasında, “Her seçim olduğu gibi bu seçimde de İzmit gençliğine güveniyoruz.  İzmit gençliğimizin azmi tüm gençlerimizin gözlerinden okunuyor. Bu güçlerini bize yansıtıyorlar. Gece gündüz durmadan çalışan, emek veren kardeşlerimizin terleri boşa gitmeyecek. Allah’ın izniyle bu seçimden zaferle çıkacağız” şeklinde konuştu.


GENÇLERE GÜVENİYORUM
İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ise “Parti teşkilatlarının en asli görevlerinden birisini de sandık müşahitleri yapmaktadır. Bu görevi yapacak arkadaşlarımızın samimiyetleri tam olmalı. 1 Kasım seçimlerine yenilenerek güçlenerek giriyoruz. Seçim günü tüm teşkilatlarımızla sahada ve sandıklarımızın başında olacağız. Tüm teşkilatlarımızla sandıklarımıza sahip çıkacağız. Gençlerimize güveniyorum. Seçim günü de var güçleriyle sandıklara sahip çıkacaklarına inanıyorum” dedi. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız