CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu21° C / 21° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

AK PARTİ’DE KATILIMLI DANIŞMA

Ak Parti Dilovası İlçe Teşkilatının 11. Danışma Meclisi, belediyenin alt katındaki düğün salonunda yapıldı Danışma meclisi, Ak Parti Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker, Mehmet Ali Okur, Zeki Aygün Ak

12 Şubat 2013 Saat: 11:45
AK PARTİ’DE KATILIMLI DANIŞMA
AK PARTİ’DE KATILIMLI DANIŞMA

Ak Parti Dilovası İlçe Teşkilatının 11. Danışma Meclisi, belediyenin alt katındaki düğün salonunda yapıldı

Danışma meclisi, Ak Parti Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker, Mehmet Ali Okur, Zeki Aygün Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş ve Gebze bölgesi ilçe başkanlarının katılımı ile yapıldı.

Sinevizyon gösterisi ile başlayan AK Parti 11. İlçe Danışma Toplantısında ilk konuşmayı ilçe başkanı İlhan Yıldırım yaptı.

2009-2013 Yılında Yapılanları Anlattı.
İlçe Başkanı İlhan Yıldırım yaptığı konuşmada 2009 ile bu güne kadar Büyükşehir, Dilovası Belediyesi, İl Özel İdaresi ve diğer kurumların yaptıkları hizmetleri anlatarak örnekler verdi. 2009 yılından bu güne kadar yapılan hizmetlerde emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

Yapılanları saya saya bitiremedi
Belediye Başkanı Cemil Yaman’da Dilovası halkının 2009 yılından bu güne kadar bir çok hizmeti yaptıklarını belirterek özellikle alt yapıda bölgenin en kötüsü iken bu gün Kocaeli’nin birinci ilçesi durumuna geldiğini belirterek yapılan çalışmaları başlıklar halinde sıraladı. Ulaşımda rahatlamanın sağlandığına işaret eden Belediye Başkanı Yaman Dilovası Hastanesi’nin kısa sürede bitirilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “bu ay sonu hastane yapılarak teslimatı gerçekleştirilecek. Artık halkımız sağlık hizmetini baş ucunda sorunsuz olarak alacaktır. Bu hastanemizin projesinin çizimini biz üstendik, hastanenin yapılmasının hızlandırılması için bunu yaptık ve bu emeklerimiz boşa gitmedi” dedi.

Akan Kan Bitirilecek
Milletvekili İlyas Şeker ve M. Ali Okur’da yaptıkları konuşmalarda AK Parti hükümetinin yerelde ve genelde yaptıkları hizmetleri anlattılar. Geçmiş yıllarda şu veya bu şekilde hizmet alamayan tüm bölgelere hizmet götürerek ülkenin batısını ve doğusunu, güneyini ve kuzeyini bir tuttuklarını, bunun sonucunda istismarları önlediklerini dile getirdiler. Terörün bitirilme noktasına getirildiğine dikkat çekilerek “ABD Büyükelçiliğine saldırı ve üç teröristin Fransa’da öldürülmesiyle bu süreci baltalama girişimlerini dikkatle izliyoruz. Herkesin terörü bitirme sürecine katkı sağlamasını istediklerini aktaran milletvekilleri, değişik partilerde siyaset yapan ve bu gün AK Partiye katılanlara hoş geldin diyerek duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Fitne Ve Fesada Meydan Vermeyin
AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek te yaptığı konuşmada 11 yıl önce başlayan hizmet kervanı bu gün büyüyerek devam ediyor. Artık hiçbir şey eskisi gibi değil. 11 yıldır bu hep böyle oldu, bizi birbirimizden kimseler ayıramaz. Kimsenin kimseden hiçbir üstünlüğü yoktur. Sadece bizim birbirimizden üstünlüğümüz Allah katında olur ve oda Allah’a olan takvadandır.
CHP’nin tek istediği ülkeyi her yönüyle 1940’lardaki gibi geriye götürme rüyalarıdır. Biz CHP’nin yasaklı yıllarını çok iyi biliyoruz. Sandıkta doğan güce onların gücü yetmedi ve hiçbir zaman yetmez. Ancak sandık hileleri ile seçimi kazanmayı çok iyi bilirler.
Önümüzdeki yerel seçimler çok önemli, fitne ve fesat çıkarmak isteyenlere çok dikkat edelim. Birlik ve beraberliğimize ihtiyacımız var. Bu birlik ve beraberliğimizle birbirimize güç vererek oylarımızı yükseltelim. Biz, ilçe teşkilatımızla, belediye başkanımızla, kadın ve gençlik kollarımızla, mahalle başkanlarımızla, milletvekillerimizle, tüm teşkilatlarımızla bir aileyiz. Bizde fitne çıkmaz ve çıkarmak isteyenlerde boşuna heveslenmesinler” dedi.

Yeni Katılanlar Rozet Taktılar
Proğram AK Partiye yeni katılan partiye yeni katılanlara rozet takılması töreni ile devam etti. Kapatılan HAS Parti ilçe başkanı Fevzi Pek ve Türkiye Değişim Hareketi Dilovası temsicisi Abdurrahman Arslan Ak Partiye katıldılar ve rozetlerini taktılar..

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız